Otsing leidis 4393 vastet
- Postitas Hiid
- 25 Juun 2026, 19:23
- Foorum: Põrandad
- Teema: Probleemid uue põrandaga
- Vastuseid: 29
- Vaatamisi: 912
Re: Probleemid uue põrandaga
Kruvid on c4 
- Postitas Hiid
- 22 Juun 2026, 20:49
- Foorum: Aknad, uksed
- Teema: Roto katuseaknad
- Vastuseid: 28
- Vaatamisi: 1284
Re: Roto katuseaknad
Palju see leng siis on? Tubli 30mm? Arvestades, et katuseaken käib soojustusest väljapoole, siis jään endale kindlaks, tegu ei ole miski lahendusga, kui ise plekke ei tee ja seda sõlme laiemaks ei kasvata.


- Postitas Hiid
- 22 Juun 2026, 07:31
- Foorum: Aknad, uksed
- Teema: Roto katuseaknad
- Vastuseid: 28
- Vaatamisi: 1284
Re: Roto katuseaknad
Kas :hello: tahab väita et 68mm aknaraam(puit) on külamsild?
Ja miks peaks puit füüsikaseadusi muutma?
Ja nagu mainisin, pole mina näinud kondnesi akna puitraamil mis on normaalsetes tingimustes, igasuguse ekstreemsused jäägu nende tekitajate mängumaaks.
Katuseaken on tehtud tollisest lauast ...
- Postitas Hiid
- 17 Juun 2026, 07:17
- Foorum: Aknad, uksed
- Teema: Roto katuseaknad
- Vastuseid: 28
- Vaatamisi: 1284
Re: Roto katuseaknad
See saunakatus hakkab sooja ka pidama või on vaid vihma eest ja aknad valguse saamiseks?
- Postitas Hiid
- 16 Juun 2026, 07:02
- Foorum: Aknad, uksed
- Teema: ei oska vasara lukku kokku panna enam
- Vastuseid: 18
- Vaatamisi: 7034
Re: ei oska vasara lukku kokku panna enam
https://www.osta.ee/vasara-ukselukud-253242623.html
https://www.osta.ee/vasara-ukselukk-253711477.html
Sarnaseid peaks lukupoodides olema saadaval euroluku nime all ka muidu....
https://www.osta.ee/vasara-ukselukk-253711477.html
Sarnaseid peaks lukupoodides olema saadaval euroluku nime all ka muidu....
- Postitas Hiid
- 08 Juun 2026, 22:18
- Foorum: Vundamendid
- Teema: Niiskuse probleem
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 842
Re: Niiskuse probleem
Kas mõistlik oleks kohe suuremalt töö ette võtta ja proovida väikse jupi kaupa vundamenti sügavamale viia ja hüdroisoleerida, millega kaasnevad muidugi vajumise riskid.
Vana vundamenti sa ei hüdroisoleeri kuidagi. Väliskihi võid või SBSiga katta, alt ja seest on ikka kõik veeloigus....
Vaid ...
Re: Onninen
Käisin ja ostsin, Ütlesin TET-KO ja maksin oma kaardiga. Lahkusin soodsa kaubaga. Tsekk tuli kaasa, nagu ikka.
Aastaid tagasi küll, enam pole midagi sealt vaja olnud.
Aastaid tagasi küll, enam pole midagi sealt vaja olnud.
- Postitas Hiid
- 01 Juun 2026, 18:36
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
Sest selline oli.
Esmaliitumine tehti vbla 70a tagasi. Hilsemad omanikud pole vajanud vist enamat ja pole vaja nüüdki.
Kui uus maja kunagi peaks valmima, siis võiks 3F ikka olla...
- Postitas Hiid
- 01 Juun 2026, 12:56
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
Mulle ei ole midagi selge. Kas ma saan õieti aru, et see rippuv vedel kaabel on nende oma, ja kõik majapoole minu? Kui ma tahan selle maja lammutada ja uue ehitada, siis lasen juhtmed seina küljest lahti ja hiljem kinnitan uue maja külge ja kõik? Aga nad on ju ühendatud arvestiga. Osavalt mässata ...
- Postitas Hiid
- 01 Juun 2026, 06:06
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
kas viimasel omanikul on kusagil midagi sisselogides siis kirjas
Kuskil on midagi kindlasti kirjas. Vähemalt see, kui suur on peakaitse ja kas on 1F või 3F liitumine. Kirjutasid, et seinale tuleb 3 faasi ja sisse 1 faas.
Aga suure tõenäosusega on just nii, nagu ma eenevalt kirjeldasin, st ...
Re: Onninen
mõtled välja mingi firma nime, kes võiks olla sealses andmebaasis. Lähed sinna, ütled selle, maksad kohapeal ja kaabid minema. Kui on hea firma, siis saad kõva ale ka veel
- Postitas Hiid
- 30 Mai 2026, 13:23
- Foorum: Energiamärgis ja energiaaudit
- Teema: Energiamärgis ja aastas reaalselt kasutatud kWh/m2
- Vastuseid: 228
- Vaatamisi: 87767
Re: Energiamärgis ja aastas reaalselt kasutatud kWh/m2
Seni, kuni sellise soojuse kinnipüüdmine on kordades kallim, kui see soojus ise maksab, pole mõtet vaeva näha ja sellesse investeerida. See on minu tagasihoidlik arvamus.kaimagk kirjutas: 30 Mai 2026, 12:47 Küsimus oli ahjust/pliidist tuleva soojuse tagastmine hoonesse.
- Postitas Hiid
- 09 Mai 2026, 21:31
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Avatud elektriturg - minu esimene leping
- Vastuseid: 3445
- Vaatamisi: 730008
Re: Avatud elektriturg - minu esimene leping
Päevahind 10.090 s/kWh (km-ga);kaimagk kirjutas: 09 Mai 2026, 20:53 Palju teil fixsi omanikel see kWh hind ka on, huvitab ainult elektri hind.
ööhind 6.654 s/kwh (km-ga
- Postitas Hiid
- 25 Apr 2026, 17:32
- Foorum: Ehitustööriistad
- Teema: Makita trelli aku
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 929
Re: Makita trelli aku
Ei sobi
14V akud on näha seal: https://www.makserv.ee/akud-ja-laadijad ... roduct_cat
14V akud on näha seal: https://www.makserv.ee/akud-ja-laadijad ... roduct_cat
- Postitas Hiid
- 25 Apr 2026, 17:28
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Avatud elektriturg - minu esimene leping
- Vastuseid: 3445
- Vaatamisi: 730008
Re: Avatud elektriturg - minu esimene leping
mis see Börsi kuu keskmine praeg on? Tasub veel Fixi peal tiksuda?
- Postitas Hiid
- 21 Apr 2026, 15:57
- Foorum: Ehitustööriistad
- Teema: Gaasipõletitega jama.
- Vastuseid: 23
- Vaatamisi: 2322
Re: Gaasipõletitega jama.
Mis see elektrisüütaja on? Grillile ja sauna, lõkke süütamiseks... Vead pikendusjuhet vä?optimist88 kirjutas: 21 Apr 2026, 12:46 Sm juhtme süütajaga võrreldes on see päris mitme sita võrra kallim. Lausa suurusjärgu võrra rohkem tuleb sitta välja anda terve kmpl eest
- Postitas Hiid
- 20 Apr 2026, 21:47
- Foorum: Ehitustööriistad
- Teema: Gaasipõletitega jama.
- Vastuseid: 23
- Vaatamisi: 2322
Re: Gaasipõletitega jama.
Ma kasutan seda, midagi ei leki, kestab kaua, ei maksa suht sittagi....
https://www.bauhof.ee/et/p/724206/gaasi ... 190g-gaasi
https://www.bauhof.ee/et/p/724206/gaasi ... 190g-gaasi
- Postitas Hiid
- 20 Apr 2026, 19:04
- Foorum: Kaevud
- Teema: Kaevu värskendamine
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 4266
Re: Kaevu värskendamine
Selliseid kaeva puhastatakse nii et hangitakse räige paagi ja tootlikusega kompressor, siis jäik toru põhja, a'la PEM ja siis litrit. Nii mitu korda. Kui on foobia ladestunud ila suhtes, mis manteltoru seintel, siis kasutad sama riista, millega korstent puhastatakse....
- Postitas Hiid
- 17 Apr 2026, 05:36
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
- Vastuseid: 707
- Vaatamisi: 644384
Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus
Seda nummert reklaamiostjale näidataksegi.
- Postitas Hiid
- 13 Apr 2026, 17:20
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Tiigi väljavoolu truup lekib
- Vastuseid: 10
- Vaatamisi: 1938
Re: Tiigi väljavoolu truup lekib
Tiigi tasapind on liiga madal, kui lasta minna nii, nagu vesi tahab
- Postitas Hiid
- 11 Apr 2026, 17:42
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
See on koos külgpostiga, külgpost on täitsa mäda, aga põhipost on betoonposti otsas ja see on nigu uuskunn24 kirjutas: 11 Apr 2026, 15:55 Vaata, ega post maapinna juurest mädanenud pole. Midagi lõhkuda ei maksaks.
- Postitas Hiid
- 11 Apr 2026, 15:16
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
Mõtlesin juba, et õhutaks puud liinile peale kukkuma, siis äkki panevad posti otsa, mitte uuesti mädand majja 
- Postitas Hiid
- 09 Apr 2026, 21:30
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
Mis see siis minujaoks tähendab, kui tahaks maja lammutada? Ja hiljem uue teha
Kus see punkt seni on? Kõlgub maa ja taeva vahel?
Uue maja ehitan ni, et juhtmed ulatuks samma kohta.,..
Kus see punkt seni on? Kõlgub maa ja taeva vahel?
Uue maja ehitan ni, et juhtmed ulatuks samma kohta.,..
- Postitas Hiid
- 09 Apr 2026, 20:52
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
See vana maja on käindu käest kätte, kes selle lepingu tegi 50a tagasi, ei tea keegi, kas viimasel omanikul on kusagil midagi sisselogides siis kirjas? 
- Postitas Hiid
- 09 Apr 2026, 19:30
- Foorum: Elekter, elektriseadmed
- Teema: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
- Vastuseid: 48
- Vaatamisi: 8007
Re: Teine maja samal kinnistul/elektri liitumine
Maja ees on post, mille otsast tuleb maja seina külge 3F
Majja sisse tuleb 1F
Suvalisse tuppa, seina peale. EE jutujärgi on see nende liitumispunkt, tegelikult ei ole seal muud kui arvesti. Kuidas üldse saab olla EE omand eraisiku omandis, ehk toas?!
Maja on amortiseerunud 120a vana lobudik, mille ...
Majja sisse tuleb 1F
Suvalisse tuppa, seina peale. EE jutujärgi on see nende liitumispunkt, tegelikult ei ole seal muud kui arvesti. Kuidas üldse saab olla EE omand eraisiku omandis, ehk toas?!
Maja on amortiseerunud 120a vana lobudik, mille ...
Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring