Mustamäe punased tornmajad

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
abednego
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Dets 2019, 12:17

Mustamäe punased tornmajad

Lugemata postitus Postitas abednego »

Küsimus võhikult korteriotsijalt. Millised on Mustamäel 1980. aastatel ehitatud punastest tellistest 13-korruseliste tornmajadega kogemused (registri järgi kandekonstruktsioon tellis, välisseina viimistlus keraamiline tellis)? Ilusate kõrgete vaadetega majad, aga samas olen hästi vastuolulist infot lugenud, küll et nende renoveerimiseks on puudu nn tüüpprojekt, mistõttu nende renoveerimine läheks ulmekalliks, teiste arvamusel siiski on need mõistliku hinnaga uuendatavad...

Kui soojapidavad need on?
Mis jamasid võiks karta?
Kuidas toasooja ja sooja vee liikumisega olukord on?
Kas renoveerimise hinda pelgava ühistu korral pigem loobuda neisse korteri vaatamisest?

Oodatud on arvamused nii elaniku, endise elaniku kui ka ehitaja aspektist. Igal juhul olen kaasamõtlejatele väga-väga tänulik! :)
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Mustamäe punased tornmajad

Lugemata postitus Postitas jan »

Saad sa anda viite konkreetsele majale või maja tüübile, sest mul ei tule kohe 13 korruselised silme ette? A. H. Tammsaare tee lähedal olevad on 15 korruselised (no tegelikult 16, kui tehnokorrus ka arvesse võtta) ning üks neist on täielikult renoveeritud ning teine on renoveerimisel. Selle täielikult renoveeritu põhjal oskaks ehk pisut rääkida.
abednego
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Dets 2019, 12:17

Re: Mustamäe punased tornmajad

Lugemata postitus Postitas abednego »

Ma mõtlen neid maju, mis on nn laiade lodžadeta, vaid rõdudega, kuni 3-toaliste korteritega. Tehnokorrust ei osanud arvesse võtta. Tammsaare tee äärsetest just tahakski kuulda. :)
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Mustamäe punased tornmajad

Lugemata postitus Postitas jan »

Helistada lihtsam - saatsin kontakti privaatselt.
Vasta