Erik Poom ja puutööd

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Puudlike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Veebr 2020, 00:00

Erik Poom ja puutööd

Lugemata postitus Postitas Puudlike »

Tere!

Lugu lühidalt jägmine. Ostsin Erik Poomilt aknad ja tellisin juurde lengid. 10 akent, 5 lengi. Aknad sain nüüd ootamatult töökotta kohale minnes kätte, aga lengidega siiani jama, vaja lengid või siis materjalide raha kätte saada. Oktoobrist alates olen küsinud. :(
Tema meiliaadress vaa***guis@gmail.com, telefon 5***3356, töökoda Kopli tn Tallinnas, vana Standardi maja kõrval.
Andke teada, kui kellelgi teisel ka jamasid.

Marigot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Dets 2019, 13:02

Re: Erik Poom ja puutööd

Lugemata postitus Postitas Marigot »

Tere,
Kahjuks olen ise ka selle kelmiga kohtunud. Ootan tellitud töö täitmist juba suvest, kahjuks tulemusteta.
Palun helistage mulle, 53 005551, räägin täpsemalt.

Puudlike
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03 Veebr 2020, 00:00

Re: Erik Poom ja puutööd

Lugemata postitus Postitas Puudlike »

Kahjuks jätkab ta samas vaimus. Lubadused on jäänud lubadusteks. :x
Valed mõõdud ja muudmoodi ebakvaliteetsed tooted tunduvad mitme kannatanu jutu järgi olema reegel, lisaks siis tähtaegade totaalsele ülelaskmisele.

Tellija123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Mär 2020, 14:06

Re: Erik Poom ja puutööd

Lugemata postitus Postitas Tellija123 »

Kelm jah. Ja kelmile omaselt karismaatiline kelm. Jutt oma oskustest on kõva. Kus teinud, kellele teinud, mõisakliendid, jutud, viled tuled. Kõva vend. Aastaid äris olnud. Hoiatab isegi teiste tuntud-teada turul olnud firmade eest. Küsib selge häälega ettemaksu, sest TEMA on selline mees, kes ilma ei liiguta. Ja siis teist osa. Kahjuks ei aita raha, anumine, mangumine ega ähvardused. Temaga lihtsalt ei saa asju ajada. Ei pea võimalus nr 1 ega võimalus nr 18. Ta isegi ei vabanda. Tähtaegadest kinni ei pea - see on klassika. Ja töö, mis seal salata, on ka ebakvaliteetne, mõõdud valed, materjalidega rotitud, puit odavaimast odavaim, värvikihte 2-3 kihti vähem kui peaks jne jne. Kes iganes temalt tellitut pole saanud, olete tegelikult õnnega koos. Erik Poomi tehtud aknaid/uksi ei olegi teil tegelikult vaja. Maksate kaks korda: esimese korra temale ja teisel korral järgmistele, kes siis kokku keeratud sitast saia üritavad teha või halvemal juhul tuleb täiesti uuele ringile minna. Eriku äriplaan ongi soodsa hinnaga ihneid kliente meelitada, et siis neist süüdimatult üle sõita. Hoidke eemale või soovitage vaenlasele. PS! Inkasso tema asju menetlusse ei võta, sest krediidireiting on olematu. Ehk siis võtta pole talt ka midagi, isegi kui maksekäsu menetluse võidate.

Urmas
autodidakt
Postitusi: 6458
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 150 korda
On tänatud: 230 korda

Re: Erik Poom ja puutööd

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Tellija123 kirjutas:
30 Mär 2020, 14:17
Kelm jah.... Ehk siis võtta pole talt ka midagi, isegi kui maksekäsu menetluse võidate.
Kas Tellija123-l on kogemused? Ei usu, et võtta pole talt midagi, lihtsalt organiseerimise värk. Mingite tööriistadega ta oma praaktööd ju peab ikka tegema. Aknaraamide tegemine ei ole peeruvalgel puukulpide vestmine.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252

Tellija123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Mär 2020, 14:06

Re: Erik Poom ja puutööd

Lugemata postitus Postitas Tellija123 »

Tellijal 123 paraku kogemused jah. Räägin siis inkasso poole pealt. Mis tööriistu puudutab, siis tõsi, treipingi selga võtmist ei ole kaalunud, aga kui need ka kassi ja koera nimel, siis saab ise kriminaalasja selga, kui jämedakaelsete sõpradega ukse taha vehkima minna. Ja siis veel retoorilisem küsimus - kellele siis kasutatud treipinki ja haamrit siis müüma minna? Vaevalt needki tehnika viimased imed on, mille müügist taevamannat langema hakkab. Tassi, transpordi, hoiusta, oota, kuni õige inimese leiad. Erikul ei ole juveelipood, kust heausksete vahel kõik leidunud kulinad ära jagada. Keeruline värk ühesõnaga. Aga kes töökoja tühjaks tahab kanda, siis võib üritada. Mina näiteks enda mätta otsast perspektiivi ei näe.

Aga kui on soovi kopereeruda, organiseeruda kannatajatena, siis võib üritada seljad nö kokku panna. Mul ca 3000 Eurine nõue üleval.

Vasta