kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

svvvennn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 31 Dets 2019, 06:55

kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas svvvennn »

Korteris on tehtud akna ette aste kardinasiinide paigalduseks. Kolmekihilise kipsi taga on betoonplokk.Kipsist astme paksus on ca 46mm.
Kardinasiini kinnitusest läheb läbi max 4mm kruvi.


Millist tüüblit kasutada võiks?
Kuidas käitub tavaline Gripper tüübel kipsis kus ta nö läbi ei lähe?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui ei tule ette väga rasked kardinad, siis võiksid kasutada pigem neid https://hammerjack.eu/kipsplaadi-ankrud ... d/80-b8011 või neid https://hammerjack.eu/kipsplaadi-ankrud ... d/80-b8023 Viidetel olevate tüüblite kohta ma ei oska hetkel öelda, et kas 4mm kruvi jääb seal pidama. Lollikindlaim variant oleks pigem 6x60mm tüüblid sisse lasta nii, et ots läheks ka betooni sisse ja samapika kruviga keerad siinid külge. Peaks jääma 100% kõvasti kinni.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
seen
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 11 Juun 2015, 22:22
On tänanud: 2 korda

Re: kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas seen »

Mina puurisin 6mm kogupikkusega ca 100mm augu läbi kipsi betooni, lõin kaks 6x40mm tüüblit üksteise järel puuritud auku ja kinnitasin kardinasiini 4x90 kruviga (sain balticboldist).
svvvennn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 31 Dets 2019, 06:55

Re: kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas svvvennn »

Et lõikasid esimesena sissemineval tüüblil kaeluse otsast. Ja teise tüübliga lükkasid tagant ja läks ilusti sisse?
Kasutasid tavalisi nailontüübleid?

Kardinad on raskemapoolsed. Et tahakski pigem betooni sisse saada need.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas Urmas »

svvvennn kirjutas: 31 Dets 2019, 11:57 Et lõikasid esimesena sissemineval tüüblil kaeluse otsast. Ja teise tüübliga lükkasid tagant ja läks ilusti sisse?
Kasutasid tavalisi nailontüübleid?
Ära hakka aretama, ma ju kirjutasin omateada selges eesti keeles lollikindla variandi, et puuri 6mm auk ette, ka betooni sisse ja lükka ÜHES TÜKIS TERVE TÜÜBEL auku ja kruvi takka. 6x60 või 6x100 nailontüübleid on täiesti saadaval vabamüügis ehituspoodides ja sa ei pea nende ostmiseks minema eelnevalt perearsti juurde retsepti väljakirjutamiseks tüüblite jaoks. Tüübleid müüakse ka alaealistele. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
svvvennn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 31 Dets 2019, 06:55

Re: kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas svvvennn »

Urmas kirjutas: 31 Dets 2019, 12:12
svvvennn kirjutas: 31 Dets 2019, 11:57 Et lõikasid esimesena sissemineval tüüblil kaeluse otsast. Ja teise tüübliga lükkasid tagant ja läks ilusti sisse?
Kasutasid tavalisi nailontüübleid?
Ära hakka aretama, ma ju kirjutasin omateada selges eesti keeles lollikindla variandi, et puuri 6mm auk ette, ka betooni sisse ja lükka ÜHES TÜKIS TERVE TÜÜBEL auku ja kruvi takka. 6x60 või 6x100 nailontüübleid on täiesti saadaval vabamüügis ehituspoodides ja sa ei pea nende ostmiseks minema eelnevalt perearsti juurde retsepti väljakirjutamiseks tüüblite jaoks. Tüübleid müüakse ka alaealistele. ;)
Miks sa enne CAPS LOCKIGA ei kirjutanud? Ma olen juba perearsti ukse taga..
svvvennn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 31 Dets 2019, 06:55

Re: kolmekihiline kips laes kardisiinide paigalduseks

Lugemata postitus Postitas svvvennn »

Urmas kirjutas: 31 Dets 2019, 12:12
svvvennn kirjutas: 31 Dets 2019, 11:57 Et lõikasid esimesena sissemineval tüüblil kaeluse otsast. Ja teise tüübliga lükkasid tagant ja läks ilusti sisse?
Kasutasid tavalisi nailontüübleid?
Ära hakka aretama, ma ju kirjutasin omateada selges eesti keeles lollikindla variandi, et puuri 6mm auk ette, ka betooni sisse ja lükka ÜHES TÜKIS TERVE TÜÜBEL auku ja kruvi takka. 6x60 või 6x100 nailontüübleid on täiesti saadaval vabamüügis ehituspoodides ja sa ei pea nende ostmiseks minema eelnevalt perearsti juurde retsepti väljakirjutamiseks tüüblite jaoks. Tüübleid müüakse ka alaealistele. ;)
Nali naljaks, probleem lahendatud, tänan.
Vasta