Nurgad tulevad lahti

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Ets888
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Nov 2019, 23:04

Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Ets888 »

Palun abi, panin metallnurgad ilusti Vivacolor J pahtliga, kõik tundus ok, kuid, kui viimistuspahtli peale kandsin lõi niiskusega nurgad lahti, milles võib probleem olla? Toa temp ka hirmus kõrge, aga kas see mõjutab? Varem olen tavalise peenpahtliga nurgad kinnitanud ja ei ole lahti löönud, J peaks ju parem olema? Milles võib probleem olla? Kas lahti läinud kohti proovida pahteldada ja vaadata kas tõmbab tagasi vüi nurk maha ja uus?
Ets888
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Nov 2019, 23:04

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Ets888 »

Kas nurkasi peaks millegagi äkki kinnitama, klammbripüstoliga?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kas need nurgad on õhukesest alumiiniumist metallnurgad või paberile kleebitud kaks tsingitud plekist riba?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Ets888
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Nov 2019, 23:04

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Ets888 »

Õhukesest alumiiniumost aukudega nurk
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ets888 kirjutas: 20 Nov 2019, 21:10 Õhukesest alumiiniumost aukudega nurk
Oma 20-aastase maalrikogemuse juures loen esimest korda sellist jama. :scratch: Mul pole veel kunagi metallnurkadega probleeme olnud. Kirjelda palun, kuidas paigaldad, mis on aluspind?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Ets888
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Nov 2019, 23:04

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Ets888 »

Kipsi nurgale kannan J pahtli, siis nurk peale uuesti pahtliga siledaks. Ära kuivades kõik Ok, aga pärast kui viimistuspahtliga silun lööb lahti, äkki surun nurga liiga vastu, ja alla jääb liiga vähe pahtlit ?
l42d
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 28 Juun 2019, 19:14
On tänatud: 1 kord

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas l42d »

Olen näinud kui transpordil viga saanud met nurk fikseeriti teipidega. Üritati 1€ kokku hoida. Ja see siis tõesti järgmise kihi pealekandmisel võttis endise kõveruse ja tuli kohati lahti.
Sirge met nurk korralikule pinnale liimpahtliga ja ei näe küll põhjust mis jõud peaks lahti seda lükkama.
Ega sein puitkarkassil pole?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Urmas »

l42d kirjutas: 21 Nov 2019, 06:44 Olen näinud kui transpordil viga saanud met nurk fikseeriti teipidega. Üritati 1€ kokku hoida. Ja see siis tõesti järgmise kihi pealekandmisel võttis endise kõveruse ja tuli kohati lahti.
On ka minul juhtunud, et transpordil või väljavõtmisel kergelt paindunud. Kui olen suutnud väändunud kohad kuivalt sirgeks painutada, pole olnud mingit probleemi, peaasi, et J pahtliga tegemisel ei hakkaks metall pahtli alt paistma. Ja kui hakkab, siis minu jaoks ei probleem see vigastatud nurk minema vista ja võtta uus. Nagunii ostan tihtipeale pakikaupa(50tk) ja neid jääb garaaži tagavaraks. Aga ikkagi, korraliku J pahtliga paigaldatud metallnurk ei ole minu maalripraktika jooksul veel lahti tulnud peale järgmist, laienduskihi paigaldust. Millegipärast teema algataja on vaiki jäänud? Probleemide korral ootavad muretsejad, et vastused tuleksid 5 minuti jooksul. Miskit on mäda? :scratch:
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ets888 kirjutas: 20 Nov 2019, 23:00 Kipsi nurgale kannan J pahtli, siis nurk peale uuesti pahtliga siledaks. Ära kuivades kõik Ok, aga pärast kui viimistuspahtliga silun lööb lahti, äkki surun nurga liiga vastu, ja alla jääb liiga vähe pahtlit ?
Lugesin esimest postitust uuesti ja jõudsin järeldusele, et see kõik see kirjeldatu on bullshit, jura, pizdjoš, Scheiße või mis iganes ...., äkki otsid mõne teise foorumi?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
veiko 10
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 29 Apr 2016, 22:24

Re: Nurgad tulevad lahti

Lugemata postitus Postitas veiko 10 »

pane nurk uuesti aga tiba rohkema pajtliga. ja võrguribaga 1 cm võrgust oleks nutga serva peal siis ta ei tule kusagile sealt. nurk ja kohe võtgu riba siis sileks.on tehtud ja muresid pole. :jooma
Vasta