M: Sanitaartehnika e-pood / projektimüük

saunad, santehnika, boilerid jne
Deliante.ee
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Nov 2019, 19:56

M: Sanitaartehnika e-pood / projektimüük

Lugemata postitus Postitas Deliante.ee »

Seinalahendused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, tegeleb sanitaartehnika, dekoratiiv seinalahenduste jae-, hulgi- ja projektimüügiga.

Pakume sanitaartehnika valikut Deliante sanitaartehnika e-poes www.deliante.ee - ei leidnud sobivat toodet/hinda? Võta ühendust!

Oleme täheldanud, et aegajalt klient ei leia enda soovitud toodet olemas olevatest kauplustest või on see märksa kallim, kui soovitud.
Seetõttu, pakume võimalust leida endale sobilik toode ja vastav hind ühendust võttes info@deliante.ee või kontakt numbril +372 53774493

Arvestame kliendi soove , tingimusi ja leiame vajaliku toote, garanteerides parima hinna ja kvaliteedi suhte

Oleme avatud koostööpakkumistele!

Seinalahendused OÜ
Deliante sanitaartehnika
info@deliante.ee
+372 53774493
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: M: Sanitaartehnika e-pood / projektimüük

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Deliante.ee kirjutas: 18 Jaan 2020, 14:54 Seinalahendused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, ...
Mul on EV kodakondsust omava elukaaslase algsel kapitalil põhinev ettevõte. Asi on selles, et kui köögilaua taga netis firmat tegin, siis hetkel ei olnud riigilõivudeks(esialgne kapitalipaigutus) minu arvel niipalju raha(mis teha, elukaaslane oli ära nihverdanud ;) ) ja ta pidi oma arvelt maksma. ;)
Ei midagi isiklikku! Lihtsalt minu jaoks tundus väljendi, "eesti kapitalil põhinev", rõhutamine veidi ülepunnitatud. ;)
Edu ikkagi!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta