Kipsplaadiga on kõõga.

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Kipsplaadiga on kõõga.

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Lugesin seda artiklit https://kodustiil.postimees.ee/6486194/ ... 1494473310 ja ei saa aru, kas ajakirjanikel vastutustunne puudub? Vist ei tule enne nagu Lusti Katrinil, kes on honorari ja töökoha(oma firma pankroti) kaotamise hirmus laimanud ja laimatud on ta kohtusse kaevanud.
Mul veab, et ma oskan krohvida ja saan igale tellijale, kes on artiklit lugenud ja võtab seda tõsiselt, soovitada krohvida loodustootega(mis see kipskrohv muud on). ;) Vesi minu veskile.
Ja kui veel tumerohelised näeksid-teaksid, milline hallituse ja roheliste rohuliblede vohamine tekib savikrohvile peale esimest sisseviskekihti (ca 15-20mm) enne täielikku kuivamist, siis vaevalt nad oma koju savikrohvi telliksid. Täielik öka! Tegelikult on nii, et see hallitus põhimõtteliselt sureb kohe kui kiht kuiv ja järgmiste kihtidega seda efekti enam ei teki. Seega, öko edasi ja omas kontektis ka ilus.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Kipsplaadiga on kõõga.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

samas stiilis saaks uudise teha "Eluohtlik ese, mis on pea igas kodus". ja siis kirjutada, et iga aasta saab autoga liikluses surma tuhandeid inimesi.
Siin on keegi teinud tõlke mingist kahtlasest asjast, ise teemat üldse mitte valdamata.
Ja üldsegi igasugu hallitusseente eoseid on õhuski, lihtsalt ootavad sobilikke tingimiusi, et paljunema hakata.
Külaline
külaline

Re: Kipsplaadiga on kõõga.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Toast välja astumine võib rängalt lõppeda. Toas olemine võib rängalt lõppeda. Elu lõppeb rängalt. :jooma
Vasta