Kust saab osta aiaposti mütse

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
küttekolle
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 203
Liitunud: 18 Sept 2014, 19:55
On tänatud: 1 kord

Kust saab osta aiaposti mütse

Lugemata postitus Postitas küttekolle »

Ei suuda kusagilt leida kivist aiaposti mütse+katteplaate. Mingisuguseid mütse olen leidnud aga sellist kohta mis müüks samas toonis katteplaati ja aiaposti mütsi pole suutnud leida. Olen teadlik, et silikaat müüb midagi aga silikaadi toodang ei sobi, kuna katteplaati on seal ainult ühte laiust, mis mulle ei sobi ja teiseks värvivalik puudub.

Vaja oleks ju aiaposti mütse mis sobiks aiapostile mille mõõt on 35x35, sobiks 38x38 müts ja katteplaat peaks olema laiusega 25 - 35cm.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kust saab osta aiaposti mütse

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Vaata sinna https://www.kiilibetoon.ee/kiilibetoon . Kuid mul on tungiv soovitus- palun mitte piirduda ainult minu poolt antud vihje netis sorimisega, vaid võtta kätte telefon ja helistada mõnele vihjes antud kontaktide telefoninumbrile, sest alati ei pruugi ka kõige innovatiivsemate ettevõtete kodulehed sisaldada eilsel päeval tootmisse antud toodangut ja vabalt võib olla nii suures ettevõttes bürokraatlikke takistusi uudiste edastamisel. Seega, telefon kätte ja numbreid valima! Ja kui nemad ei tee, siis küsi, kas nad teavad kedagi, kes võiks teha. Olen ise taolise küsimusega- a´la, et ega te ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes võiks taolisi asju teha, oma probleemidele lahendusi leidnud.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta