Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
pohlad
külaline

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas pohlad »

Viidatud artikli pildil on pigem tööriistakuur või heal juhul külalistemaja hoovinurgas, ent mitte elumaja perele.
aksel25
külaline

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas aksel25 »

190 m2 maja läks maksma 80 000eur
arno14
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 482
Liitunud: 30 Juul 2010, 13:29
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas arno14 »

aksel25 kirjutas: 26 Apr 2017, 15:28 190 m2 maja läks maksma 80 000eur
Kirjuta lahti
aksel125
külaline

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas aksel125 »

Mis siis kirjutada. Ehitasin kõik ise. Abimees oli vahest oma naine. Materjalid jne. soetasin 3 a. jooksul. Tuleb käia erinevatel messudel ja jälgida millal mis tootel ilged kampaaniad on. Ahjaa, tuli meelde et mingi "ehitajad" ka ikka käisivad siin aga ma ei maksnud neile. Miks. Nu mõtlõ isi, Tulivad siis müüre laduma ja lepime kokku 2 eurikut plokk, pidi nii kallis olema et töö võtab iki aega. Joppen puhh ma ütle! Nelja päevaga olid müürid kõiki 390 m2 juba püstu. Ega ma lollakas ole et 4 päeva eest kolmele mehele 7800 eurikut ära anna. Arvestasin Eesti keskimse järgi ja tuli 840 .- Nu ma andsi 850 ja mott. Nii see ehitus käibki
Külaline
külaline

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuule mees, sa ajad küll miskit segamini.
Kui 3 meest ladusid 390 ruutu nelja päevaga, siis pidi üks mees jõudma päevaga laduda üle 300 ploki. See on täielik jama.
Aga jah, siit tuleb välja loo moraal. See on elu aeg nii olnud, et kui teed kõvasti tööd, siis ajad palga lõhki.
Ehkki palk ja ettevõtja teenuse tasu pole üldse võrreldavad asjad.
Külaline
külaline

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

aksel125 kirjutas: 26 Apr 2017, 21:48 Mis siis kirjutada. Ehitasin kõik ise. Abimees oli vahest oma naine. Materjalid jne. soetasin 3 a. jooksul. Tuleb käia erinevatel messudel ja jälgida millal mis tootel ilged kampaaniad on. Ahjaa, tuli meelde et mingi "ehitajad" ka ikka käisivad siin aga ma ei maksnud neile. Miks. Nu mõtlõ isi, Tulivad siis müüre laduma ja lepime kokku 2 eurikut plokk, pidi nii kallis olema et töö võtab iki aega. Joppen puhh ma ütle! Nelja päevaga olid müürid kõiki 390 m2 juba püstu. Ega ma lollakas ole et 4 päeva eest kolmele mehele 7800 eurikut ära anna. Arvestasin Eesti keskimse järgi ja tuli 840 .- Nu ma andsi 850 ja mott. Nii see ehitus käibki
vene keeles nimetatakse sellist juttu pizdjoššiks
aksel125
külaline

Re: Kivimaja reaalne m2 ehituse hind?

Lugemata postitus Postitas aksel125 »

... :rotfl: Tubli... muidugi "pizdjoož". Nagu ka see et 190 m2 maja saad nii odavalt ilma kedagi või midagi petmata/ maksmata!
Vasta