Vana maja ümber ehitus

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Märc
külaline

Vana maja ümber ehitus

Lugemata postitus Postitas Märc »

Tere

Hoiatan ette et võimalik et nüüd tuleb küsimus kes ehitusega tegelejad minestama paneb. Aga mina ei ole ehitusega tegeleja - seega küsin ja olen tänulik asjalike soovituste eest.

Ostsin endale eelmisel aastal maja - väike suvila tüüpi maja pärit 60ndatest, mis on 2005 saanud korraliku remondi ning millest on ehitatud õdus hubane majake.
Aga hetkel tunnen, et võimalik, et sooviksin seda siiski veidi suuremaks ehitada. Kuna mul rahakott mitte liiga paks, siis olen vaadanud ja kuulanud ja kaalunud erinevaid variante, et kuidas oleks soodsaim maja laiendada u 50m2 võrra.

1. Tõmmata vana maja maha, tellida peale pakettmaja (v moodulmaja - on need erinevad asjad? Kohati lugedes tundub et erinevad, kohati et samad).
2. Uurida võimalust - äkki on võimalik pakettmaja olemasoleva juurde liita? (see tundub mulle soodsaim variant kui see üldse mõeldav on)
3. Tellida arhitektilt projekt praeguse maja laienduseks ning vastavalt sellele ka otsida ehitajad laienduseks

Ootaksin asjatundjate soovitusi, millist suunda oleks mõttekas uurida - ning mida tähele panna. Kui küsimus kriitikat ei kannata siis vabandan ette.

M
Siim825
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 30 Sept 2013, 12:43
On tänatud: 2 korda

Re: Vana maja ümber ehitus

Lugemata postitus Postitas Siim825 »

Tere!
Oleneb mida sinu "mitte paks rahakot" ehk eelarve lubab. Sellest lähtudest saame pakkumise teha!
Lgp
Siim
56804458
Vasta