Kelle tänavakivi on parim?

rookie
külaline

Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas rookie »

Tere,

Teada, et Eestis tegutseb vähemalt 6 tänavakivi tootjat ning hinnas on kohati 2x kordne vahe sees.

Austatud kivimehed, kel pike kogemus, kellel firma kive eelistada ning mis oleks see õige ?

Tänud
:jooma
Tehnolog
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Tehnolog »

kvaliteet :good:
Rudus
Columbia-Kivi
AGL(uus vibropress) M400, F250-300. Liivi betoon
Hindаd :)

Celastone
Krabi Grupp
Ikodor
Hindаd kvaliteet :D

kvaliteet :swoon:
Talot
Pärnu Betoonimeistrid (Audru kivi)
Betoneks
Geos Ehitusgrupp
Kiviparketi Tehas
Balti Kivitehas
Hindаd :yahoo:
Zibit
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 12 Veebr 2009, 13:50

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Zibit »

Tere

Soovitaksin kõiki suuremaid tehaseid: Ikodor, Rudus, Kehra, Rae.
Parim hinna/kvaliteedi suhe vast on Rael. Samuti pakendavad vajadusel sulle ka pool pakki.
Isiklikult on väga halb kogemus Kiviparketitehasega (kivi T-bone vms)-kivi paksus kõikus kohati 1cm :shock: ja ka tugevus oli soovida.

Aarne
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Kas kellegil on kogemust ehk kõige uuema kivivabrikuga : Eesti Kivivabrik OÜ?
Olen isiklikult infot huvitatud.
jõrr
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas jõrr »

Võin sulle anda isiklikku infot Eesti Kivivabrik OÜ osas. 52 79 658.
rookie
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas rookie »

Nonii, sai Rudusest tellitud ning 0 katkist kivi. :jooma
siimEst
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas siimEst »

plaan oü Audru Kivist tellida kivid, kui head ka on teised ? www.audrukivi.ee Pärnu betoon siiski ju tasemel või?
ogriv
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 29 Jaan 2009, 14:18

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas ogriv »

kindlasti ei soovita, kvaliteet väga kõikuv...
siimEst kirjutas:plaan oü Audru Kivist tellida kivid, kui head ka on teised ? http://www.audrukivi.ee Pärnu betoon siiski ju tasemel või?
ykskülaline
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas ykskülaline »

Minul oli jama Balti kivitehasega - müüdi 1 sordi pähe 2. sorti ja kuigi hiljem , peale protsessimist maksti mingi raha tagasi, on kivid õues siiani er värvi (osa on ka vihmaga heledad), ka eri mõõdus kive oli hulgem...
võlausaldaja
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas võlausaldaja »

Eesti Kivivabrik OÜ on mulle võlgu. Tundub, et ühel nende tarnijast on närv sellest lõpmatust lubamisest ja vassimisest katkenud. Kastoram OÜ on pankrotiavalduse sisse andnud. Kas see ettevõte mitte aluste tootja ei ole?
http://www.just.ee/kotsing/index.aspx?court=18
sax
külaline

VIRUKIVI

Lugemata postitus Postitas sax »

Olen oma 10 aasta vältel tegelenud paigaldusega ja võiksin kiidusõnu öelda Virukivi toodangule igati viisakas ja mõõtmetsekivi eriti peaks mainima pealmis punda nagu lihvitud peegel sile kena vaadata peale paigaldust silm puhkab
rookie kirjutas:Tere,

Teada, et Eestis tegutseb vähemalt 6 tänavakivi tootjat ning hinnas on kohati 2x kordne vahe sees.

Austatud kivimehed, kel pike kogemus, kellel firma kive eelistada ning mis oleks see õige ?

Tänud
:jooma
AGL
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas AGL »

tänavakivi on parim millal kaal m3 on 2250kg ja nii parim 2400-2600kg m3.
Tehnolog :hello:
Kraniit Oü.
külaline

Re: VIRUKIVI

Lugemata postitus Postitas Kraniit Oü. »

sax kirjutas:Olen oma 10 aasta vältel tegelenud paigaldusega ja võiksin kiidusõnu öelda Virukivi toodangule igati viisakas ja mõõtmetsekivi eriti peaks mainima pealmis punda nagu lihvitud peegel sile kena vaadata peale paigaldust silm

Kiidan ka Virukivi. Kõva, sile ja täpses mõõdus. Sellisega on hõlbus ka tempokalt korralikku tööd teha.
kivimehe arvamus
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas kivimehe arvamus »

Selge on see, et Ruduse kivi on parim aga hind on ka vastav:)
Sellest Audru kivist ei arva ma küll midagi head.Ühe korra olen paigaldanud ja see jäi ka viimaseks.Kivi küll iseenesest on tugev aga kik muu annab soovida.
Taloti kivi oli kunagi täitsa hea, nüüd aga ei julge sealt tellida sest küsivad ettemaksu ja olen kuulnud, et kivid ei pruugi kohale jõudagi :D
Virukivi on ilus, sile ja igati mõõdus aga teevad kive kas oli nüüd kruusa baasil vms.Õige oleks graniitkillustiku niisiis ei tea kuidas on lood külmakindlusega.
Rae Kivitehas, hind ja kvaliteet on paigas.
Ikodor, asjalikud kivid
Balti kivitehas, neil seda arenemisruumi veel on :D Esialgu on veel kivi kvaliteet eelkõige tugevus kehva aga hind selle eest hea :)
Kehra kivitehas, suhteliselt hea tugev kivi vahest on mõõdust natuke väljas aga üldiselt siiski hea
Columbia-kivi teeb ka tänavakive ja võiks öelda, et välimust sellel kivil küll ei ole aga selle eest väga tugev :)
Betoneksil on ilus hea mõõdus kivi aga kuidagi pehmevõitu, teemantketas lõikab nagu saia:)
Kiviparketi tehas, viimane koht kus kivi ostaks:D See vist sulges uksed ka:)
Minu kui kivimehe arvamus:)
Külaline
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kivimehe arvamus kirjutas:Selge on see, et Ruduse kivi on parim aga hind on ka vastav:)
Sellest Audru kivist ei arva ma küll midagi head.Ühe korra olen paigaldanud ja see jäi ka viimaseks.Kivi küll iseenesest on tugev aga kik muu annab soovida.
Taloti kivi oli kunagi täitsa hea, nüüd aga ei julge sealt tellida sest küsivad ettemaksu ja olen kuulnud, et kivid ei pruugi kohale jõudagi :D
Virukivi on ilus, sile ja igati mõõdus aga teevad kive kas oli nüüd kruusa baasil vms.Õige oleks graniitkillustiku niisiis ei tea kuidas on lood külmakindlusega.
Rae Kivitehas, hind ja kvaliteet on paigas.
Ikodor, asjalikud kivid
Balti kivitehas, neil seda arenemisruumi veel on :D Esialgu on veel kivi kvaliteet eelkõige tugevus kehva aga hind selle eest hea :)
Kehra kivitehas, suhteliselt hea tugev kivi vahest on mõõdust natuke väljas aga üldiselt siiski hea
Columbia-kivi teeb ka tänavakive ja võiks öelda, et välimust sellel kivil küll ei ole aga selle eest väga tugev :)
Betoneksil on ilus hea mõõdus kivi aga kuidagi pehmevõitu, teemantketas lõikab nagu saia:)
Kiviparketi tehas, viimane koht kus kivi ostaks:D See vist sulges uksed ka:)
Minu kui kivimehe arvamus:)
Minu kui betooni mehe arvamus on selline(kindel teadmine) betooni võib teha kõigist peasi et on betoonis suuremaid osakesi kui liiv ja täitematerjalide omavaheline siduvus ja protensaalsus(oluline) kui ikka betoonis ei ole kildu on ta müüri segu .BETOONI VÕIB KÕIGIST TEHA PEASI ET OLEKS JÄLGITUD BETOONI KOOSTIST TSEMENT,LIIV(siduvaine)KILLUSTIK(polevahet kas on paekild,gruusakild või graniidikild)LISAAINED MIS PARANDAVAD BETOONIOMADUSI(külmakindlust,tugevust)
Minu kui betoonimehe arvamus ja õpitud teadmised
Kiviplaat
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Kiviplaat »

UUS! Proovige kiviplaati, väljanägemine on kordades parem, kui teistel tänavakividel. Vastupidav ja paigaldamine ka kergem.
Infot leiate http://www.kiviplaat.ee
Olen proovinud ja kasutan ka mujal kui ainult tee, parkla või platsi katmiseks.

Värvi saab ka oma maitsele vastavalt ja kivi on ikka ilus!
tean küll
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas tean küll »

Minul on kogemused Baltikivitehasega keilas seal on hinna ja kvaliteedisuhe minujaoks olnud siia maani kõige parem,kuuldavasti on neil sellest aastast ka uued klassiku ja uunikivi vormid mis annavad kindlasti palju juurde,mul omal seal kontakt ja soovitan(marko.myyr@kivitehas.ee). :wave: Aga ega ruduse kvaliteedil pole midagi viga aga hind ikkagi määrab asja miks maksta rohkem sama asja eest.
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Huvitav palju naiivitare selle otsereklaami peale õnge lähvad ka?
vanaema on sul veteran...
trumm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 272
Liitunud: 27 Jaan 2009, 15:19
On tänatud: 1 kord

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas trumm »

keila balti kivitehas teeb ikka sellist saasta, et annab teist samasutust otsida. kui heaks hinna ja kvaliteedi suhteks pidada "50 krooni sõnnikum2" eest, siis jah, oled saanud väikese raha eest kõlbmatu saasta. kui aga tahad oma raha eest midagi mõistlikku saada, siis ära selle reklaami õnge küll mine.
Viru Kivi
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Viru Kivi »

Parim kivi on VIRUKIVI!

Parim kivi on kivi, mis on kõige kasutajasõbralikum ja mugav edaspidi hooldada.
See kivi peab olema ilma aukudeta, ilma killustiku tükkideta ning poorsete mullikesteta. KOKKUVÕTTES kogu kivi ulatuses ühtne struktuur ning seejuures SILE.
MUGAVUS seisneb seejuures just hoolduses. Nimelt hooldad ju vähem kui ei määrdu. Määrdumise mõju mõjutab kivi enda veeimavus. Seejuures ongi parim kivi see, mille veeimavus kõige väiksem on. Nii ka külamkindlustase kõrgem!

KÕIGI SELLISTE NÄITUDEGA ON VIRUKIVI!!!

Tootmises on SILEDUSEKS mitme pressiline tehnoloogia ning MUGAVUSeks kasutatakse lisaainet veeimavuse vähendamisele s.h. õli, vein jne.

http://www.virukivi.ee/moodul.php?moodu ... 6&m_id=224

ps.et trügida vanade kaladega pead olema konkurentsivõimeline ja suuteline pakkuma innovatsioonis kvaliteedi arengut!

Hinnad on tõusmas, eriti kvaliteet kaubal enne - kiirustagem!
pavingstones
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Juun 2010, 23:24

+++++++++++++

Lugemata postitus Postitas pavingstones »

Parim kivi on see mis 50 aastat vastu peab. Lihtne katse. Kivid vette ja sügavkülma. Siis ahju 100% . Ja nii korrata kuni viimane jääb ellu.

Ei hakka firmade nimesid nimetama aga pooled toodavad lihtsalt paska.



pavingstones@hot.ee
siimEST
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas siimEST »

Tere!
Mul jällegi siuke probleem, et eelmine aasta suvel panin maja ette sillutise maha, ostin rautakeskost Rudus-e kloostrikivid, kõik oli ilus ja kena, kuid nüüd selle suvega on hakanud enamus kivid pealt poolt kollaseks muutuma :shock: , pmst selline effekt nagu oleks liivakivi, mis värvitud halliks ja nüüd kulub värv maha ja alt liiva karva kivi vahib vastu. :evil:
PS! Talvele ei kasutanud soolasid, ainult harjaga tegin lumele tõrjet.
Kas keegi teab milles viga ja mida teha?
Külaline
külaline

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Estis palju kivid on L6hestustugevus MPa norm on 3.6, AGL-e k6ik kivid L6hestustugevus 9.2-10,2 MPa see on nii tugevus kivid, aga problem nad vahe muujad Eestis.
siimEST on spetsiaalne teekivi varvid.
draggo
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 17 Jaan 2007, 09:27

Re: Kelle tänavakivi on parim?

Lugemata postitus Postitas draggo »

Taandaks küsimuse siis ka hinnale.
Kust saab hetkel kõige soodsamalt Unikivi?
kivipanija
külaline

Kelle tänavakivi on parim?++

Lugemata postitus Postitas kivipanija »

:good: Parim kivi on VIRUKIVI!

Parim kivi on kivi, mis on kõige kasutajasõbralikum ja mugav edaspidi hooldada.
See kivi peab olema ilma aukudeta, ilma killustiku tükkideta ning poorsete mullikesteta. KOKKUVÕTTES kogu kivi ulatuses ühtne struktuur ning seejuures SILE.
MUGAVUS seisneb seejuures just hoolduses. Nimelt hooldad ju vähem kui ei määrdu. Määrdumise mõju mõjutab kivi enda veeimavus. Seejuures ongi parim kivi see, mille veeimavus kõige väiksem on. Nii ka külamkindlustase kõrgem!

KÕIGI SELLISTE NÄITUDEGA ON VIRUKIVI!!!

Tootmises on SILEDUSEKS mitme pressiline tehnoloogia ning MUGAVUSeks kasutatakse lisaainet veeimavuse vähendamisele s.h. õli, vein jne.

http://www.virukivi.ee/moodul.php?moodu ... 6&m_id=224

ps.et trügida vanade kaladega pead olema konkurentsivõimeline ja suuteline pakkuma innovatsioonis kvaliteedi arengut!

aaaa
Vasta