kahe pesaga MAKITA akulaadija

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
karukusti
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 22 Juul 2013, 10:57
On tänanud: 1 kord

kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas karukusti »

Küsimus pealkirjas mainitud laadija omanikele, kas laeb korraga akusid või laeb ühe ära ja siis hakkab alles järgmist laadima?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas Hiid »

mul laeb korraga
juhtmepunt
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 08 Veebr 2019, 16:17
On tänatud: 3 korda

Re: kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas juhtmepunt »

Muidugi korraga (mul ka), mis oleks järestikku laadimise iva?
karukusti
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 22 Juul 2013, 10:57
On tänanud: 1 kord

Re: kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas karukusti »

juhtmepunt kirjutas: 16 Veebr 2020, 17:15 Muidugi korraga (mul ka), mis oleks järestikku laadimise iva?
Iva olekski selles et kui järjestikku laeks , poleks asjal pointi aga sõber teadis rääkida et RYOBI omadel just nii olevatki, et laeb ühekaupa-sellestka minu küsimus :)
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Makital on 4-kohalisi laadijaid kohe kindlasti ja kui mu mälu ei peta, siis vist olen ka rohkemaga näinud. Mis kasu oleks neljal töömehel korraga tühjaks saanud akude laadimisest kui nad saavad laetud akusid kätte vastavalt sellele, kes sai enne oma aku laadima pista. Sel juhul oleks mõtekam panna neli üksikut laadijat ühe 4 auguga pikendusjuhtme otsa.
karukusti kirjutas: 16 Veebr 2020, 17:38 Iva olekski selles et kui järjestikku laeks , poleks asjal pointi aga sõber teadis rääkida et RYOBI omadel just nii olevatki, et laeb ühekaupa-sellestka minu küsimus :)


charges two batteries at the same time

Allikas https://www.makitatools.com/products/details/DC18RD

Ma ei tea, kuidas sinul, kuid minul piisas selle info saamiseks guugli otsingusse kirjutamisest "makita 2-port charger". No üle ühe minuti küll ei läinud. Oli siinse foorumi kaudu vastuste ootamine kiirem? Täpselt sama oleks võinud kirjutada ka Ryobi kohta ja saanud teada, et neil on akude laadimine teistmoodi. ;)

Paluks mitte solvuda, kuid vahest tunduvad küsimused esitatud inimeste poolt, kes teavad, kuidas surfata feissbuukis, instas, tvitteris, tinderis ja muudes sarnastes kohtades, aga ei oska kirjutada-kombineerida erinevaid märksõnu guuglis. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
NLS
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 181
Liitunud: 21 Jaan 2014, 17:09
On tänatud: 3 korda

Re: kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas NLS »

karukusti kirjutas: 15 Veebr 2020, 18:28 Küsimus pealkirjas mainitud laadija omanikele, kas laeb korraga akusid või laeb ühe ära ja siis hakkab alles järgmist laadima?
DC18RD - kahele 18V akule - laeb mõlemat korraga
DC18SH - kahele 18V akule - laeb mõlemat korraga aga aeglaselt
DC18SF - neljale 18V akule - laeb kahe kaupa
DC18RE - 12V ja 18V akule - laeb ühte korraga
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: kahe pesaga MAKITA akulaadija

Lugemata postitus Postitas Urmas »

NLS kirjutas: 18 Veebr 2020, 10:32 DC18RD - kahele 18V akule - laeb mõlemat korraga
DC18SH - kahele 18V akule - laeb mõlemat korraga aga aeglaselt
DC18SF - neljale 18V akule - laeb kahe kaupa
DC18RE - 12V ja 18V akule - laeb ühte korraga
Kas need laadijate mudelite andmeid teadsid peast või aitas kerge guugeldamine? Küsimus on tegelikult vihjeks teemaalgatajale.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta