Survepesuri remont?

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Hainz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Juun 2012, 11:37
On tänanud: 1 kord

Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Hainz »

Tere, äkki leidub keegi hea inimene kes teab mõnd firmat kes survepesurite remondiga tegeleks ja väga hinge hinda ei küsiks. Või oskab keegi nutikam lahenduse leida? Nimelt tegu bosch-i survepesuriga kõik töötab kenasti seni kui päästik vabastada siis lülitub aparaat välja, juhe vooluvõrgust välja tõmmates ja u 30 sekundit oodates saab uuesti sisselülitada ja nii igakord. Aitäh igasuguse info eest mis selle "müsteeriumi" laheneda aitaks!!
Külaline
külaline

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui Sa päästiku vabastad, siis peabki mootori välja lülitama, sest seda teeb rõhurelee. Kui päästiku uuesti alla vajutad, siis peaks uuesti pump käivituma, sest rõhk langeb.
Hainz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Juun 2012, 11:37
On tänanud: 1 kord

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Hainz »

Seda küll aga seade ei peaks täielikult shut down-i minema, isegi on/off-i tuli kustub ära. Endale on tunne jäänud nagu oleks mingi kaitse vahel mis välja sunnib lülituma. Päästikut peal hoides kõik ok survega, päästik vabastades ja uuesti vajutades oleks nagu hing kinni ja siis lülitub seade välja.
Külaline
külaline

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sel juhul tundub pumba elektriahelas olevat isetagastuv termokaitse. Võib-olla on pumbal midagi viga (laagrid kinni), mootori mähistes lühiskeerud, või see termokaitse ise on vigane. Arvatavasti pead siiski remonti viima.
Hainz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Juun 2012, 11:37
On tänanud: 1 kord

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Hainz »

Jah tundub nii, et tuleb remonditöökoja tee siiski jalge ette võtta. Aga sellega ka nii, et ainukese koha mis leidsin oli Espaki tööriista remont vms. seal oli jällegi selline teema, et paranduse hinnad algavad 30st eurist. Seega lootsin siit mõne vähem krõbisevat küsiva remondi koha leida ehk keegi teab kedagi, kes teaks kedagi?!? Igatahes ma tänan, et ikka leidub inimesi kes võtavad vaevaks aidata!!
Puravik
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 112
Liitunud: 10 Mai 2011, 23:35
On tänatud: 2 korda

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Puravik »

Ma pole otseselt Boschi survepesureid teinud,aga eks neil enam vähem ole tööpõhimõtted samad. Ise pakun,et vb kondensaator ei tööta enam. Kondensaatorit on vaja ainult käivitamiseks ning töötamisel ta ei mõjuta. Tavalise testeriga saad mahutavuse ära mõõta ja enamasti on mahutav kondeka peal kirjas ka.

Sest kui muidu töötab masin ka pikemaajaliselt hästi siis on pumbaosa ja mootor korras+pesupüstol.

Ütleme nii,et mõneti on sul mõtekas uus seade osta kuna eks pumbapea kulub ka ajapikku.
Väikemootorid(diisel ja bensiin) müük ja pinnasetihendajate remont Tallinnas .
KITO tõsteseadmed www.estmotor.ee
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Hainz kirjutas:Seda küll aga seade ei peaks täielikult shut down-i minema, isegi on/off-i tuli kustub ära. Endale on tunne jäänud nagu oleks mingi kaitse vahel mis välja sunnib lülituma. Päästikut peal hoides kõik ok survega, päästik vabastades ja uuesti vajutades oleks nagu hing kinni ja siis lülitub seade välja.
ma viisin oma boschi survepesuri boschi remondiga tegelevasse boschi remonditöökotta, aadressi ei mäleta, aga laagri maksimarketist üle pärnu maantee autoeksperdiga ühes majas ta oli. tehti korda ja küsiti raha, kas palju või vähe ma ei tea, aga mujal ei tahetud boschi nime kuuldes väga jutule võtta nagunii.
Hainz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Juun 2012, 11:37
On tänanud: 1 kord

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Hainz »

Puravik kirjutas:Ma pole otseselt Boschi survepesureid teinud,aga eks neil enam vähem ole tööpõhimõtted samad. Ise pakun,et vb kondensaator ei tööta enam. Kondensaatorit on vaja ainult käivitamiseks ning töötamisel ta ei mõjuta. Tavalise testeriga saad mahutavuse ära mõõta ja enamasti on mahutav kondeka peal kirjas ka.

Sest kui muidu töötab masin ka pikemaajaliselt hästi siis on pumbaosa ja mootor korras+pesupüstol.

Ütleme nii,et mõneti on sul mõtekas uus seade osta kuna eks pumbapea kulub ka ajapikku.

Tänud, üritan nüüd lähipäevil kondekale testi teha eks siis paistab kas see udune teema vähe selgemaks läinud.
Hainz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Juun 2012, 11:37
On tänanud: 1 kord

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Hainz »

ma viisin oma boschi survepesuri boschi remondiga tegelevasse boschi remonditöökotta, aadressi ei mäleta, aga laagri maksimarketist üle pärnu maantee autoeksperdiga ühes majas ta oli. tehti korda ja küsiti raha, kas palju või vähe ma ei tea, aga mujal ei tahetud boschi nime kuuldes väga jutule võtta nagunii.[/quote]


Suured tänud info eest!!
Võrukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Mai 2012, 18:50

Re: Survepesuri remont?

Lugemata postitus Postitas Võrukas »

Tere.
Mul läks 2300W survepesuril käivituse kondekas läbi 40uF 450V.
Kas võib asendada 60uF-ga, mis mul käepärast on ?
Või peab just 40uF olema ?
Vasta