HUSQVARNA TS 346

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Külaline
külaline

Re: HUSQVARNA TS 346

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui talvel välja ei jõua mõelda, siis on veel kevadel ka aega jätakata, ega kohe kevade alguses muru niita pole vaja. :D
Külaline
külaline

Re: HUSQVARNA TS 346

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 26 Sept 2018, 12:05
Külaline kirjutas: 26 Sept 2018, 11:09 Seal koorikuks kuivanud muru all ongi roostetamiseks head tingimused.
just. see tekitab märja happelise kompressi ega lase pinnal kuivada. kuivana näib ainult pealmine pind peale nädalast seismist. :banghead:
Võimalik. Keelega katsunud ei ole. Igatahes ei ole need head ja happelised tingimused 16 aastaga suutnud niiduki teraskorpusele läbivat roostet tekitada. Paar korda suve jooksul sorgin alt puupilpaga ja kangutan paksema kihi lahti. Kuivad tükid pudenevad.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: HUSQVARNA TS 346

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Küll ma olen ikka usin. ;) Mõtlesin, mis ma mõtlesin, aga eile otsustasin meie mäkkullokiga sõita improviseeritud estakaadile ja niiduorgani maha võtta. Lahtivõtmisega ei olnudki midagi väga hullu, 5 splinti, neli väikest mutrit ja 3 suuremat mutrit. Muidu kolu osal viga ei olnudki, kuid ikkagi oli korpus hakanud kergelt roostetama just terade juurest. Egas midagi, lasin kogu kolu seest haljaks ja 3x kivikaitse üle. Nüüd lahtivõtmine selge ja järgmised korrad lähevad kiiremini.
Enda arvates ühe konstruktsioonilise vea avastasin küll. Kui olin niiduosa maha võtnud ja võtsin maha ka kolu peal asuva rihma jooksuosa katva plastikkatte, siis sealt alt vaatas vastu paksult ja tihedalt täis kuivanud muru. Kas tehases tõesti pole keegi veel tagasisidet saanud, et niiduki korpus võiks olla ilma pilude-avadeta? Koht, kus kohast peenike muru rullikute juurde pääseb, asub terade kinnituste juures. Imestan, et põlema pole veel läinud, sest rihmakambris on niitmise ajal ikkagi paras hõõrdumine vastu neid kuivasid heinapepri.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta