Katla süsteemi paigaldus eramajale.

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
jeca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Dets 2019, 13:37

Katla süsteemi paigaldus eramajale.

Lugemata postitus Postitas jeca »

Soovin paigaldada puukütte katelt koos korstna ja kõige sinna juurdekuuluvaga eramajale ca 160ruutu. Asukoht Raplamaa. Kas oskate soovitada,mis firmade või tegijate poole võiks pöörduda? Või on mõistlik ise paigaldada ja osta vaid seadmed?
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10635
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Katla süsteemi paigaldus eramajale.

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Mõlemad variandid on mõeldavad. Ise paigaldades peab olema keegi, kes teab küttesüsteemidest sest kuigi töö pole raketiteadus, kiputakse ikka vigu tegema.
jeca
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Dets 2019, 13:37

Re: Katla süsteemi paigaldus eramajale.

Lugemata postitus Postitas jeca »

Oskad pakkuda firmat kelle poole pöörduda? Kas seadmete ostuks ainult ja tegija eraldi või kõik koos varianti?Senised katsed leida ei ole väga tulemusi andnud.
Carniolan
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 28 Veebr 2015, 21:07
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Katla süsteemi paigaldus eramajale.

Lugemata postitus Postitas Carniolan »

Soovitan kindlasti enne valiku tegemist väljavalitud paigaldajalt küsida mitme korralikult toimiva süsteemi näidist. Kui ikka klient on rahule jäänud saab ka kliendi nõusse, et näitab potensiaalsele kliendile tehtud tööd ja räägib rahulolust. Miks ma seda rõhutan, tegin endale ise katlamaja, olen konsulteerinud pea 10 erineva katlamajade ehitajaga, igaüks räägib eri juttu. Mitmeid neist enda tuttavad. Ka olen palju rääkinud inimestega kes omavad eramajast puidukatelt. Lõpuks sain valmis mis tahtsin. Nipet näpet seadistada veel.
PS. Ma kogusin infot ja reaalselt maksin info eest, mingil hetkel oli ikka väga juhe koos, sest tõesti räägib iga mees eri juttu.
Vasta