Daikin egsqh10s18aa9w häires koodiga E7-62.

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
rbr999
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Veebr 2020, 15:54

Daikin egsqh10s18aa9w häires koodiga E7-62.

Lugemata postitus Postitas rbr999 »

Tere. Kas keegi on kokkupuutunud daikini maakütte pumba häirega E7-62? Tundub olevat maakütte osas mingi ventilaatori probleem, huvitab kas selle ikaldumise võis põhjustada kondensvee toru paigaldamata jätmine paigaldusfirma poolt? Hetkel kui masin käivitada, läheb natukesekd ajaks maaküttel käima ja lülitub elektrile ümber ja jääbki sellel tööle. Mis selle probleemi likvideerimine maksma võib minna?
onuuno
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02 Veebr 2020, 16:41

Re: Daikin egsqh10s18aa9w häires koodiga E7-62.

Lugemata postitus Postitas onuuno »

Tere. Mul viskas ka algul peale esimesi käivitusi sama viga E7-62 (Brine flow abnormality). Rike kuskil maakontuuri ringis. Mul piisas vea likvideerimiseks maakontuuri mudafiltri puhastusest. Ju oli täitmisel ja paigalduse aeg sinna piisavalt jama kogunenud. Filter oli ka konkreetselt umbes. Pärast seda kõik mured kadunud. Selle puhastusega saab ka ise kenasti hakkama.
rbr999
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Veebr 2020, 15:54

Re: Daikin egsqh10s18aa9w häires koodiga E7-62.

Lugemata postitus Postitas rbr999 »

Tere, oskad sa öelda kus see mudafilter asub? Masinas sees?
onuuno
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 02 Veebr 2020, 16:41

Re: Daikin egsqh10s18aa9w häires koodiga E7-62.

Lugemata postitus Postitas onuuno »

Daikinil on pumbaga kaasas maakontuuri täiteventiil, mis paigaldatakse ühele kontuuriliinile. Seal see filter asubki, hall karbike ühel kontuuriliinil. Lisan ka lingi Torujüri lehelt.
https://torujyri.ee/et/lisaseadmed/716- ... -dn25.html

Keskmine kraan kinni ja pealt filter välja. See kõik juhul, kui sulle see paigaldatud on.
rbr999
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Veebr 2020, 15:54

Re: Daikin egsqh10s18aa9w häires koodiga E7-62.

Lugemata postitus Postitas rbr999 »

Mina teen sulle ühe suure kummarduse igatahes :) Enne kui sa vastata jõudsid jõudsin masina juurde ja kiskusingi selle katte maha, ja voilaa, oligi mudakas. Filter puhtaks ja käima ta hakkaski! Tänu veelkord, tegid ühele väikesele mtü-st külakeskusele suure teene!
Vasta