suvila vormistamine elamuks

ehituslubadega jms seonduv
elmut
külaline

suvila vormistamine elamuks

Lugemata postitus Postitas elmut »

niih küsimus selline ,et on nagu suvila ,juba nõuka ajal tehtud ja sellise nimega ,nagu tollal pandi, aga nüüd teised ajad ja ehitan sellest korraliku maja ,no elada sai aasta läbi ja saab ka praegu , kuna ma hetkel nagu teen seda ja ehitus luba ka nagu on kunagi antud ,kas siis nüüd kui ma ringi teen ,erinevalt algsest projektist, on vaja uut luba ,või ei ,ja kas tuleb teha uus projekt ,või olemas olevale mingi muudatus ,ütleme et muutub pea 90 %, ja mis on eelduseks et ma saan selle elamuks vormistada, või on kõik savi et teen valmis ja elan, kuigi tahaks et nats ikka ametlik oleks ,nagu peaks, ette tänud
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Esiteks on vaja vallavalitsusest projekteerimistingimus, siis
pead koostama projekti, milles näitad ära allesjääva suvila osa. Muidu nagu tavaline projekt: vaated, lõige, korruseplaanid jms
Ametlik nimetus on suvila rekonstrueerimine elamuks, maksad riigilõivu 500.-
elmut
külaline

Lugemata postitus Postitas elmut »

no ok ,olen loll ,aga mis asi on projekteerimis tingimus ,et kui neile ei meeldi siis hasta la vista, aga eks ma uurin siis keila vallast ,mis nad kostavad
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Projekteerimistingimused on valla poolt antud paber, kus sul öeldakse, kuidas ei või ehitada või pead ehitama. Selle alusel tehakse neile tingimustele vastav projekt. Rahvakeeli - see on valla tahe. Tüüpilised tingimused on maja kõrgus, katusekalle, kanalisatsioon, täisehitamise protsent ja ehituskeelualad.
elmut
külaline

Lugemata postitus Postitas elmut »

selge siis ,tänud sulle ,aga noh ma ehitan sama vundamendi peale ja katuse ja teise korruse uue,nii et ei tohiks problet olle ,aga eks uurin järgi
Vasta