Sisetööde hinnauuring

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
rau1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Juul 2009, 19:55

Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas rau1 »

Tervist, oleks korteris ühteteist teha ja uuriks hindasid. Töö teostamise koht on Valga linn, et Tallinna/Tartu turuhinnast tuleb see mõnevõrra madalam arvatavasti. Kes viitsib aidata ja mingid m2 hinnad juurde visata, siis palun märkige ka, kas see läheb töömehele kätte või firmale.

3,3 m2 kipspaadi ja metallkarkassiga seina auku täisteha(ainult ühelt poolt)
32 m2 Isotex laeplaatidest lae ehitus (puitkarkass alla)
135 m2 vana tapeedi eemaldust, kohati krohvi, kohati pahteldust, seineks selga ja värvimine
46 m2 põrandat katta parketiga
60 jm põrandaliistu paigaldada
Vannitoa san. tehnilised tööd (kõik torustik vahetada) kaua aega läheks, mis maksaks? seintesse pole vaja torusid freesida
niiskustõke 19 m2
19m2 sein + põrand plaatida(põrand 2,6m2)
2,6m2 kipslagi + karkass sinna alla
Vannitoa sisustuse paigaldamine dušikabiin, wc pott, valamu+kapp

Aitäh, kui keegi viitsiks umbmäärased hinnad(võiks juurde ka visata, et kuskandist(Tallinn, Valga või mis iganes) need hinnad pärineda võivad). Ei hakka kindlasti mingeid oma ala tipptegijaid taga ajama ja neile väärilist raha pakkuma(seda pole lihtsalt). Rahuldun hea tulemusega, hea hinna eest :)

Parimat
Raul
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10872
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kus kohast on pärit see loll arvamus, et mida kaugel suurtest linnadest, seda odavam tööhind. Ka kohalik töömees tahab poest vorsti- saia- riideid- jne osta, kuid need ei ole teps mitte odavamad, kui pealinnas või Tartus, pigem vastupidi, sest väiksemates kohtades ei ole Säästumarketeid ega ka kauplusi, kes üksteisele konkurentsi pakkudes hoiaksid hinnad normaalsemal tasemel.
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

Raul kas tahad oma korteris remonti teha või oled mingi susserdisest vahendja.
Külaline
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sina vaaderman oled üks suur targutaja igal teemal
Minu praktika on näidanud ,et igal teemal targutaja on ise üks suur susserdaja
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

Külaline kirjutas:Sina vaaderman oled üks suur targutaja igal teemal
Minu praktika on näidanud ,et igal teemal targutaja on ise üks suur susserdaja
olen lihtsalt praktiline, praktiliste asjade suhtes
parem karta kui kahetseda
tavaliselt tellijad ei küsi sedasi
olen ehitajate poolt ja ei salli kui neile liiga tehakse
rau1
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 26 Juul 2009, 19:55

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas rau1 »

Sellesmõttes ma olen vahendaja, et ma uurin sõbra korteri remondi jaoks hindasid, et talle mingi ettekujutus luua. Aga mina sellest mingit kasu ei lõika ja töid ka ei teosta.
Kuna ma pole üldse turu hindadega kursis, siis mõtlesin küsida. Moment ongi nii, et üks küsib plaatimise eest 125.- FIEna m2 hinnaks teine 350.- mustalt. Ok, kui ma selle esimese välistaks(jutu ja välimuse põhjal mitte usaldusväärseim), siis mis hinnast alates üldse võib leida arvestatavat plaatijat?
markuss
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 104
Liitunud: 11 Nov 2005, 23:07

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas markuss »

Tere.Plaatimise hinda võiksid arvestada 150eeki m2.Vaata siin foorumis nats ringi ja leiad ka teised hinnad.Edu soovides.
Athlon
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Athlon »

Tere
Ei hakka uut teemat tegema ka kuna sisetöödega seotud.
Sain ühe sauna just tehtud ja nüüd telliti veel, et lakiks seinad ja laed ning õlitaks põranda. Oskab keegi öelda palju sellise asja m2 hind olla võiks ?
Ette tänades
veiko
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas veiko »

Athlon kirjutas:Tere
Ei hakka uut teemat tegema ka kuna sisetöödega seotud.
Sain ühe sauna just tehtud ja nüüd telliti veel, et lakiks seinad ja laed ning õlitaks põranda. Oskab keegi öelda palju sellise asja m2 hind olla võiks ?
Ette tänades

eks arvesta palju aega läheb ja palju su tund maksab,ja siis arvuta maksumus
Athlon
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Athlon »

Mõtlesin, et on ehk mingi keskmine hetke turujärgi või mingi hinnavahemik, et saaks keskmise võtta.
keskmine
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas keskmine »

Athlon kirjutas:Mõtlesin, et on ehk mingi keskmine hetke turujärgi või mingi hinnavahemik, et saaks keskmise võtta.
Aga nii sa saadki keskmise kui võtad oma keskmise kuupalga, mida oled teeninud või normaalseks pead, jagad selle kuutundide arvuga, saad tunnitöö keskmise, siis arvestad kui kaua sa lakid- õlitad, korrutad oma keskmise tunnihindega ja saadki lõppsumma ning kui tahad teada m2 hinnet, siis jaga see tunnitööde summa m2- ga ja ongi sul m2 hinne käes. Puhas põhikooli matemaatika. Kui hakkama ei saa, kirjuta siia arvud ja ma ütlen vastuse.
Urmasr
Külaline
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Athlon kirjutas:Mõtlesin, et on ehk mingi keskmine hetke turujärgi või mingi hinnavahemik, et saaks keskmise võtta.
Kuidas siiani hakkama oled sanud siis ? :scratch:
Mees metsast
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Mees metsast »

Tüüpilised eesti ehitajad, küsid hinda hakkavad kummi venitama. Kuradi keeruline on ju mingi hinna järk öelda. Igal asjal olemas hind ja kui asi pole müüdav on hind lihtsalt kallim.
Muidu küll on näpud laiali ja fa-fa küll me ikka oleme tegijad.
Praegusel ajal kallid ehitajad pole mõtet loota, et pimedale kassile hiir suhu jookseb - nii võite ära nälgida, aga noh võõras mure.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10872
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Rahuldan siis"mees metsast" ja "rau1" mõningat uudishimu mõnede minu poolt teostavate tööde hindade suhtes. Tapeedi eemaldamine kas 150.-/h või 10- 50.-/m2 olenevalt sellest kui paks tapeedikiht ja kui raskelt/kergelt seinast ära tuleb. Krohvimine(kerge variant) 60.-/m2, raskem variant(loodi/sirgeks) võib korrutada kuni 2-ga. Pahteldamine alates 50.-/m ja olenevalt raskusastmest(krohvi peale 2X lauspahtel või kipsplaadi korral vastavalt nõuetele). Seineksi paigaldus kuni 50.-/m2, olenevalt raskusastmest(ava, nurgad jne.).Värvimine 10.-/m2 üks kiht, ei loe kas põhi- või kruntvärv. Isotex lae ehitus alates 100.-/m2 olenevalt raskuastmest(neljakandiline, sopiline). Laminaatparketi paigaldus umbes 80.-/m2 koos liistude paigaldusega. Muidugi on need hinnad siis kui kõik tööd eraldi ja komplekstellimuse tegemisel saab tunduvalt kaubelda. Need on FIE hinnad. Minu jaoks on oluline ka objekti kaugus elukohast, nii, et võib tulla ka väike transpordikulu lisaks. Palju oleneb ka mahust, kas ma pean tegema mingi 10m2 toa või saan terve päeva korralikult tööd teha. Arvan, et mõned hakkavad nüüd pead kinni hoidma ja juhtima minu tähelepanu praegusele majanduslikule olukorrale või hakkavad väitma, et mingi maaler peab saama palka samapalju kui tema.
PS! Võite igaks juhuks mälu värskendamise eesmärgil üle lugeda "rau1" esimest postitust hinnaklassi suhtes ja minu vastust sellele. "rau1"- l on väga vale arusaamine hinnapoliitikast.
AA
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas AA »

Tere!
Kindlasti saad nüüd "koslepi", sest Sa ei arvesta üldse praegust majanduslikku olukorda ja üldse -
keegi ei tohi kellestki rohkem teenida!
Andres (Andresto)
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10872
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Olen sellega juba arvestanud ja ootan põnevusega vastukajasid. Kas peab ikka paika müüt eestlaslikust kadedusest?
Athlon
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Athlon »

Vabandan, et julgesin küsida üldse midagi mulle tundub ...
Kuna enne olen töödanud suuremas firmas siis seal oli tunnitasu. Nüüd poolteist aastat töötu ja sai vahepeal ühe väiksema firma all oldud vahelduva eduga. Seal maksti tükitöö eest.
Nüüd olen hakanud üksi tegema ja kuna esimesed objektid siis ei oska neid hindu kohe ise paika panna. Ju siis olen rumal.
Seoses selle hinna küsimisega sain asja tehtud ja tellija rahul ning ma ka. Ma küsisin lihtsalt mingit orjentiiri kus vahemikus olla.
Nagu öeldud siis vabandan veelkord, et üldse midagi küsida siin julgesin. Siin tunduvalt targemad inimesed koos kui mina.
Lugupidamisega Athlon
Mees metsast
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Mees metsast »

Tänud - ka minul vähemalt nüüd mingi pilt silme ees, mis suurusjärgus asi võib maksma minna.
Külaline
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere!

Oleks huvi teada saada kui palju võiks hinnanguliselt maksma minna 70m2 majaosa sisetööde teostamine. Põrand on soojustatud ning välisseinad koos katusega püsti, mida ei ole vaja vahetada ega remontida. Vaja oleks teha elektri- ja torutööd. Soojustada seinad ja katus. Lisaks teha põrandad ning siseviimistlus. Vannituba ja köök on vaja välja ehitada. Kas keegi oskaks öelda ligikaudse ruutmeetri hinna selliste tööde tarvis?
Külaline
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere.Puusalt tulistades 35000.-EUR ja üles sõltuvalt soovidest.
makarov
külaline

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas makarov »

sulle tuleks puusalt makaroviga ajju tulistada ehitajakene-ärikas. et siis laias laastus on sisetööde tegemine vanas rahas sinu arust 8 kilo eeki
mallone
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 01 Apr 2011, 13:31
On tänatud: 1 kord

Re: Sisetööde hinnauuring

Lugemata postitus Postitas mallone »

rahunege-milline plaat,millised ruumid ja ikka samas vaimus.Ja kui tööd netu teed niisama niuhti ära.Aga muidu tundub,et kõik kõvad tegijad.Tulemus selline nagu ikka.
Vasta