Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
plshalp
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 26 Sept 2018, 00:37
On tänanud: 7 korda

Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas plshalp »

Tere!

Pole üldse kursis, nagu ikka, aga sooviks teada, et palju võiks ca 200m, 5m laiust kruusateed umbkaudu maksma minna, mida täpsemalt parima kulu-tulu vahekorra jaoks tegema peaks. Tee tuleks sisuliselt põllule, kust oleks vaja esialgu koorida. Tartust ca 5km.

Kui kellelgi aega üle jääb, siis võib eraldi ka 600m umbkaudse hinna välja tuua, tee ise üsna sirgjooneline, st et mingit sinka-vonka rallirada ei tee, tingimused samad.

Detailplaneeringu järgi peaks seal all küll torud jms asjad jooksma, aga kasutaks ajutise teena, mis peaks kannatama mingilmääral ka raskemat koormat, kui soov krundile ehitusmaterjali vedada.

Muidu vist oleks vaja projekte jms jama, aga tahaks teha lihtsalt mingihetk kiirelt tee rajada, võimalikult väikeste kuludega. See, kas vald tee hooldada võtab, see pole niivõrd oluline, vaid soov on korraliku ligipääsu rajamine.
Lumehelbeke omas mahlas.
Prill
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1101
Liitunud: 27 Veebr 2017, 10:36
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas Prill »

Usun, et hinna määramiseks, oleks vaja teada materjalikulu suurusjärku, kas pärast pinnase koorimist kulub tee ülesehitamiseks 30cm või 60cm materjali on juba 2x vahe..
plshalp
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 26 Sept 2018, 00:37
On tänanud: 7 korda

Re: Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas plshalp »

Selge, seega oleks vaja täpsema hinna jaoks kohapeale minna? Oskate äkki mõnda ettevõtet soovitada, kes teeks asja kiirelt, odavalt ja kvaliteetselt? Saan aru, et need kõik omadused on üsna vastandlikud, aga loodan, et saite mõttest aru. :D
Lumehelbeke omas mahlas.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas Urmas »

plshalp kirjutas: 11 Mär 2019, 00:30 Pole üldse kursis, nagu ikka, aga sooviks teada, et palju võiks ca 200m, 5m laiust kruusateed umbkaudu maksma minna, mida täpsemalt parima kulu-tulu vahekorra jaoks tegema peaks. Tee tuleks sisuliselt põllule, kust oleks vaja esialgu koorida. Tartust ca 5km.
Kõige lihtsam tee hinnapakkumise saamiseks on panna seesama jutt üles Hange.ee-sse. Kui sul on südametunnistust, siis arvesta, et ainult hinnapakkumise saamiseks on minu pakutud variant pakkujate suhtes mingis mõttes ebaeetiline! Hange.ee on vist siiski mõeldud reaalse töö pakkujatele.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
plshalp
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 26 Sept 2018, 00:37
On tänanud: 7 korda

Re: Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas plshalp »

Ma otsingi reaalset töö tegijat, aga minu otsus sõltukski pakkujast, tehtud töödest, ajaraamist ja loomulikult ka summast. Lootsin enne reaalsete pakkumiste küsimist siit küsida, et mingit raamistikku teada saada, et mis piirides väljaminekut võiks oodata.
Lumehelbeke omas mahlas.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2049
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

No ma võin sulle umbkaudseks ettekujutuseks öelda, et ma endale lasksin umbes 4-5 aastat tagasi ehitada 4x10m juurdepääsuteed linna ääres. Läks maksma ümmarguselt 1000. Selle raha eest sain kopateenuse, koorma kruusa ja koorma killustikku.
Torutööd Tartus 56 932 898
plshalp
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 26 Sept 2018, 00:37
On tänanud: 7 korda

Re: Teeehitus Tartus, 200m, kruusatee.

Lugemata postitus Postitas plshalp »

Aitäh kunn, päris ise seda rajama ei havatse hakata, aga natukene jälle targem. :)

Pigem võtaks teenusena ühest kohast, aga ma umbkaudu arvutasin, et peaks kuskil 20k väljaminek olema umbes.
Lumehelbeke omas mahlas.
Vasta