Looduslik naturaalparkett

põrandad, põrandatööd
Sven32
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Mär 2017, 15:17

Looduslik naturaalparkett

Lugemata postitus Postitas Sven32 »

Infoks foorumlastele. Tihti uued asjad või tundmatud asjad võivad mingi projekti korralikult miinusesse ajada just järeltööde, hoolduste ja ettenägematute asjaolude tõttu. Seega jagaks head kogemust - renoveerisin ühte vana maja ja klient valis põrandaks minu jaoks huvitava lahenduse: Naturaalparkett - Bole - tulemus jäi väga ilus. :good:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Looduslik naturaalparkett

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Sven32 kirjutas: 11 Veebr 2020, 10:09 Seega jagaks head kogemust - renoveerisin ühte vana maja ja klient valis põrandaks minu jaoks huvitava lahenduse: Naturaalparkett - Bole - tulemus jäi väga ilus. :good:
Miks mulle tundub, et Sven32-l on fantaasiapuudus? Ise tegi, aga tehtust paneb ikkagi firma kodulehe lingi. Ise küll uhkustaks kui millegi sellisega hakkama saaks. Võin ka eksida, ei tea?
Muide, selliseid põrandaid toodetakse Eestis juba üle 10 aasta kindlasti ja kui ma ei eksi, siis kunagi kirjutati, et sellise põranda on endale tellinud ka keegi hollivuudi kuulsatest tegelinskitest.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta