Õhksoojuspump

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
kunn24
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2052
Liitunud: 11 Veebr 2018, 14:45
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas kunn24 »

Lõplik tõde sünnib, kui esitad oma mõtted EHR-i kaudu KOV-i ehitusjüngrile ja ootad, mis vastus tuleb. Arvan, et näiteks su pastaka tehtud visandi puhul meenutatakse kohe määrust Nõuded ehitusprojektile. Aga proovi ikka, tuleb ellu särtsu juurde. :grin:
Või loodad, et me siin oleme igavlevad KOV-i ehitusjüngrid ja vastame kohe terve seadus- ja määrusandluse osas, mida kõike peaksid tegema? :doh:

Aga olgu, lugemiseks Tartu variant https://www.tartu.ee/et/ohksoojuspumba-paigaldamine
Iga KOV on omaette vürstiriik koos oma offidega, kes kõik nõuavad ja tõlgendavad erinevalt.
new1
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 518
Liitunud: 18 Mär 2011, 17:40
On tänatud: 11 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas new1 »

Sain mingid paremad joonised, kuhu nüüd peale kanda seadmed, kas saan sinna kellelegi (aeo@tartu.ee näiteks) lihtsalt välisosa paigutuse joonise saata ja kommunikatsioonide paigutuse plaani, et keegi siis ütleks, et okei nii sobib ja siis edasi vaadata? Mul erinevaid variante seal kuhu see paigutada ja ma ei tea kas minule kõige parem lahendus neile võiks sobida. Ja kas keegi tuleb siis reaalselt hiljem akna alla vahtima ka seda paigutust mul seal?
Vasta