katus

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
konn
külaline

katus

Lugemata postitus Postitas konn »

Tere. Kui palju on tööraha roovituse ja pleki paigaldusel, kui sarikad ja kile on juba paigaldatud.
Imre
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Okt 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Imre »

Alla 150eegi m2 ei leia sa kedagi
Väga harva saadaval.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Imre kirjutas:Alla 150eegi m2 ei leia sa kedagi
leiab ikka - sel suvel 3 katust ( vana eterniit+laast maha, kile+tuulutusliist+roov+rihtimine+katusekate (laineplaat või trapetsplekk+lisad) 150-200 oleneb keerukusest (vinskap,korstnad jm.)
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

See oleneb ikka katuse keerukusest, kõrgusest, katte materjalist jne. Ühtset hinda pole ja isegi ühe ja sama katuse hind võib erinevates maakondades suuresti kõikuda.
Iga ehitus on norm iseendale.
konn
külaline

Lugemata postitus Postitas konn »

Sarikad ja kile on paigas.Rihtida pole eriti vaja. Maja on kahekorruseline eramaja vintskappe pole.
katse
külaline

Lugemata postitus Postitas katse »

restauraatoril õigus - huupi ei saa hinda öelda aga vaata mu kirjeldust, asi algas lammutusest (laast, eterniit) kõigil katustel vinskapid, kahel lõigatud otsad. Katteks Oundulain,Ounduruuf,tsmentlaineplaat (läti) Plekk ju lihtsam paigaldada! 150 raskelt ülepakutud! Tagasiarvestades on mul tulnud 100-130kr/tund, olen rahul, oleneb muidugi kuidas teha. Kui keegi arvab, et seda vähe siis mina olen igatahes rahul ja tellijad ka ja tööd ees kuhjaga.
Imre
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Okt 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Imre »

Mis siin vaielda ,mõni sõidab Opeliga,teine ei vaata ka sinnapoole :)
Väga harva saadaval.
katse
külaline

Lugemata postitus Postitas katse »

Imre kirjutas:Mis siin vaielda ,mõni sõidab Opeliga,teine ei vaata ka sinnapoole :)
Mis sel Opelil siis viga - uus Zafira mulle täitsa sobib !
Vasta