Kivist abihoone ehitus kesk-Eesis

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Külaline
külaline

Kivist abihoone ehitus kesk-Eesis

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere

Sooviks siis leida ehitajaid abihoone ehitamiseks kesk-Eestis Järva-Jaani lähedal. Hoone on kavandatud täiskeldriga kuid suhteliselt kõrge põhjaveega asukohta mistõttu tuleb seal teha põrand ja seinad kahekihilisena, mille vahele jääb spetsialistide paigaldatud hüdroisolatsioon. Hoone maapealne vundament on planeeritud maakividest, kuid on ka võimalus see hiljem lihtsalt maakividega pealt katta. Seinad tuleksid mõnest paksemas aerocist. Esialgu otsingi ehitajaid just nn kivist osa ehituseks, sarikate jm võib hiljem eraldi diili teha.


Kellel on huvi jätke mulle väike teade soovitavalt koos väikse enda kirjeldusega maili peale ja ma saadan vastu eskiisid mille järgi saate orienteeruvad pakkumised teha.

erkki412@hotmail.com
Vasta