Mis mootor?

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Mis mootor?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

suvaline kirjutas: 04 Veebr 2024, 21:29 Aru ei mõista, mida see tsentrifugaal siia puutub? Pane peristaltiline sagendusmuunduriga tööle ja vaata, palju nalja saab.
Vastukommentaari küsimus ei olnud küll mulle suunatud, kuid üldharivas mõttes, siis mida su kommentaar lollile laahtiseletatuna tähendab? Ega ma ei pruugi su järgnevast kommetaarist ka mitte mõhkugi aru saada ehk alevipoja mõistusest jääb arusaamiseks veidi puudu, aga ikkagi. :blush: Mul eelmainitud praeguse õunapurustaja mootoriks on samuti mullivanni jugade tekitamiseks samade tehniliste andmetega mootor. Töötab! ;)
Viimati muutis Urmas, 04 Veebr 2024, 22:42, muudetud 1 kord kokku.
kunn24
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2052
Liitunud: 11 Veebr 2018, 14:45
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Mis mootor?

Lugemata postitus Postitas kunn24 »

Ei tahtnud läbustada, kuid ju mõtles oma jämesoolt. 1 elektroodi paned alt ja teise ülevalt, kasutad sagedusmuundurit nagu oli kirjas.
https://et.wikipedia.org/wiki/Peristaltiline_pump
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Mis mootor?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

suvaline kirjutas: 04 Veebr 2024, 21:29 Aru ei mõista, mida see tsentrifugaal siia puutub? Pane peristaltiline sagendusmuunduriga tööle ja vaata, palju nalja saab.
kunn24 kirjutas: 04 Veebr 2024, 22:39 Ei tahtnud läbustada, kuid ju mõtles oma jämesoolt. 1 elektroodi paned alt ja teise ülevalt, kasutad sagedusmuundurit nagu oli kirjas.
Ärge nüüd omavahel(kasutaja pingiga mõtlen) riidu minge! Ma juba sain teada, et mootori pöörded on 3000rpm ligi ja mingit sagedusmuundurit kasutada ei kavatse, lasen õunu purustajasse täisvungiga. ;) Kui mõni õun jääb kinni ja paneb mootori seisma, siis lülitan või lasen mootori lihtsalt lülitist välja lülitada, sest pressimiseks õunapüree massin on nagunii minust alati max 5m kaugusel ja ilma minu järelvalveta kartulit/rabarberit/õunu ei püreestata. Noh ńagu isiklikult kogu tootmisprotsessi jälgiv OT insener. ;) On juhtunud, et 1-2x on abitöölised(potentsiaalne ämm ja tema tütar/minu direktor) liiga innukaks läinud ja tahtnud tootmisprotsessi kiirendada ja on mootori kinni tõmmanud, a´la viisaastak kolme aastaga. ;) Õnneks ei ole nende eelmainitud tegelaste tegevuse tagajärjel midagi hullu juhtunud. ;)
Vasta