Kes projekteerib?

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
sys
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 22 Juul 2007, 01:16

Kes projekteerib?

Lugemata postitus Postitas sys »

Tere,

Siinsete teemade uurimisel tekkis küsimus, et kust siis leida (usaldusväärne) ventilatsiooni projekteerija? On mõni koht kust saab konsultatsiooni? Mis maksab projekt, mis maksab konsultatsioon?
Valmival majal on pinda 140m² ja 1,5 korrust. Plaan oli panna soojusvahetiga agregaat nii, et sissepuhe on tubadest ja väljatõmme köögist, saunast, WC'st ja vannitoast. Magamistuppa planeerisin nii sissepuhke kui väljatõmbe panna, kuna seal ma ei taha kuulda mitte mingitest hõredatest ustest vms. Nüüd oleks vaja need mõtted mõne spetsialistiga üle vaadata/arutada, et saaks edasi toimetada... Kui kellelgi on ideid, spetsialisti leidmise kohta, siis oleks tänulik.

Terv. Sys
Ints
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 452
Liitunud: 26 Veebr 2006, 19:43
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Ints »

On mõni koht kust saab konsultatsiooni? Mis maksab projekt, mis maksab konsultatsioon?
Konsultatsiooniga ei ole sul midagi teha.Sul on vaja korralikku projekti (kui sa ikka soovid,et kogu süsteem töötaks tulevikus korralikult).
sys
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 22 Juul 2007, 01:16

Lugemata postitus Postitas sys »

Konsultatsiooni all pidasin silmas seda, et võiks ju teada, mida üldse lasta projekteerida...
Samas on endiselt minu jaoks õhus küsimus, et millise firma/tegija poole pöörduda. On kellelgi mõnega positiivset kogemust? See, et keegi väidab, et ta on spetsialist ei tee temast veel spetsialisti. Paberi olemasolu ei näita ka mitte midagi. Ka siin kehtib see, et haridus ei näita haritust (ega mõtlemisvõimet). Messil sai erinevate firmade esindajatega räägitud ja kõik olid enda arvates kõige targemad ja kõik teised firmad olid "käivad kah"...
Kaevasin natuke netis ja hakkasin kaaluma väljatõmbe soojuspumba soetamise otstarbekust. Kas lasta midagi sellise seadmega projekteerida?
Ints
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 452
Liitunud: 26 Veebr 2006, 19:43
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Ints »

Väljatõmbe soojuspump on põhimõtteliselt soojusvaheti.Kütte kokkuhoiu seisukohast on asjal küll mõtet.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere,mõte on täiesti õige! On paremaid ja halvemaid.Mis linnaga on tegu? Et ohtu hajutada ütle, tellid pärast tööd mõõdistamise samuti passi, seal on tegelikud õhukogused kirjas.Samuti saad tellida ka müra taseme mõõtmise.Neid töid teeb oü amecon .Igati soliidne firma olen paigaldanud venti üle 8 aasta, sellest 4 aastad omal käel ja pole nendega veel probleeme olnud.Ja minu soovitus oleks, et võtaksid projekti ja paigalduse erinevatest firmadest.See kõik kokku peaks vähendama riski ning andma soovitud tulemuse.Edu Sulle!
Külalise külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külalise külaline »

Mul sama mure. Vajan nõu ventilatsiooni osas.
See Amecon ei ole mu kirjale igatahes vastanud. Säh sulle eeskujulik klienditeenindus, my a**!

Igatahes,

tel.5068209
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

[quote="Külalise külaline"]Mul sama mure. Vajan nõu ventilatsiooni osas.
See Amecon ei ole mu kirjale igatahes vastanud. Säh sulle eeskujulik klienditeenindus, my a**!

sain abi tartust telefon
5067374
Harry
külaline

Lugemata postitus Postitas Harry »

sys
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 22 Juul 2007, 01:16

Lugemata postitus Postitas sys »

Sain lõpuks abi Uponorist. Arvutasid õhuhulgad ja tegid joonised.
Vasta