M: Kiudtsement voodrilaud

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
voodrilauad
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Mai 2024, 21:37

M: Kiudtsement voodrilaud

Lugemata postitus Postitas voodrilauad »

Pakume erinevaid kiudtsement voodrilaudu. Valikust leiab:
ülekattega paigaldatava Hardie Plank 3600 x 180 x 8 mm (pikkus x laius x paksus);
poolpunn ehk soonühendusega Hardie VL Plank 3600 x 214 x 11 mm (pikkus x laius x paksus);
poolpunn ehk soonühendusega CEDRAL CLICK 3600 x 186 x 12 mm (pikkus x laius x paksus).

Hinnad algavad - 29.75 EUR/m² (lisandub käibemaks), rohkem infot ja tasuta värvinäidised leiab meie kodulehelt https://voodrilauad.ee/.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10901
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: M: Kiudtsement voodrilaud

Lugemata postitus Postitas Urmas »

voodrilauad kirjutas: 10 Mai 2024, 21:52 ... poolpunn ehk soonühendusega ...
Miks mulle tundub, et selles postituses eksitatakse lugejat tehniliste mõistetega? :scratch: Võin eksida. Kui eksisin, siis vabandust. Lihtsalt minu jaoks tekitas mõiste "pooltpunn" veidi segadust ja ei leidnud esialgsel ja pealiskaudsel sorimise mitte ühtegi soonega poolpunni. Kas poolpunniga ehk soonühendusega tooted on midagi sarnast nagu leiliruumide viimistlemiseks kasutatavad lauad, mida saab kinnitada püstolinaelte või haakidega?
voodrilauad
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Mai 2024, 21:37

Re: M: Kiudtsement voodrilaud

Lugemata postitus Postitas voodrilauad »

Urmas kirjutas: 10 Mai 2024, 23:24
voodrilauad kirjutas: 10 Mai 2024, 21:52 ... poolpunn ehk soonühendusega ...
Miks mulle tundub, et selles postituses eksitatakse lugejat tehniliste mõistetega? :scratch: Võin eksida. Kui eksisin, siis vabandust. Lihtsalt minu jaoks tekitas mõiste "pooltpunn" veidi segadust ja ei leidnud esialgsel ja pealiskaudsel sorimise mitte ühtegi soonega poolpunni. Kas poolpunniga ehk soonühendusega tooted on midagi sarnast nagu leiliruumide viimistlemiseks kasutatavad lauad, mida saab kinnitada püstolinaelte või haakidega?
Võib-olla tõesti "soonühendus" ei ole akadeemilises mõistes siin kõige parem märksõna. Sisuliselt VL ja Click paneeli ülemises servas olev punn vastab järgmise paneeli alumises servas olevale soonele. Kinnitused on mõlema toote puhul peidetud, Click kinnitub klambrite ja kruvidega ja VL Plank paneele võib kinnitata impulssnaelutiga. Mõlemal juhul katab iga järgnev voodrilaud sellele eelneva kinnitused ära.

Pilt
Vasta