Ehitus ja alkohol

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Uskumatut ei ole siin midagi. Olen teinud joobe astme kindlaks alkomeetriga,kuna muidu puudub mul alus karistada.Sõna -sõna vastu!?Kui mul tekib kahtlus, et mees on "pehme", siis ma pean seda kontrollima,kuna mina vastutan otseselt näiteks õnnetusjuhtumite eest. Firma mainest ei hakka rääkimagi. Ei näe mina küll midagi imestama panevat. Loomulikult ei toimu "puhumis reidi" igal tööpäeva hommikul. Mõtle kaasa ja saad ka mõttest aru. 8)

Edit: Ja mis puutub tähtaegadesse ja trahve--siis see ei ole kindlasti see teema ja pole ka üldsuse asi. Reeglina juhtub neid harva ja sellenimel pingutatakse, et nii ei juhtuks. Alkoholi pärast pole küll ükski objekt "tähtajatuks" muutunud. Ehk selles ka asi?
maaler
külaline

Lugemata postitus Postitas maaler »

ma olen mitu korda märganud,et me räägima üksteisest mööda aga nüüd olen sinuga 100%nõus,joomisega ehitusel tuleb võidelda aga paljud firmad teevad mööndusi,kui tähtajad kukuvad ja mehi pole võtta.Endalgi küll olukordi kus tähtaeg kukkumas aga kyproc veel virnas.Siis rabele ööd-päevad kokku.Maalrid on sellises olukorras kõige raskemas seisus.Tore ,et selles vaidluses on kõik ühel meelel.Tihti ei osata hinnata kainet ja head spetsialisti,kasum,tünga tegemina(raha mittemaksmine,mitte oluliste vigade otsimine) on tähtsam.P.S.Lõpetan,tore oli suhelda,suured tänud salamile.
salam
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 01 Okt 2007, 23:27
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas salam »

Võta heaks maaler, aga teised võivad sellel teemal edasi arutleda.
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

Mida siin arutleda, võtame aga edasi mÖnuga! 8)
Iga ehitus on norm iseendale.
maamees
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Dets 2006, 14:42
Asukoht: JÕGENAMAA

ehitaja

Lugemata postitus Postitas maamees »

töötan tartus ühes päris suures firmas nime ei hakka siin mainima sest tahaks seal veel tööl käia. meil on esmaspäeva homikuti töödejuhtidel sellised näod nagu oleks nädalavahetusel keevitanud. ehitajatel polegi nagu viga :P
an
külaline

Lugemata postitus Postitas an »

pole ju mõtet arutadagi, töö ajal ei tohi juua... minu mehele, käib närvidele ka see, kui paariline suitsetab!!! ja kohvitab!!! suitsetamine pidurdab ka oluliselt töötegemist ja need, kes ei suitseta, teevad oluliselt rohkem tööd!
Pole ju imelik, kui kontrollitakse alkomeetriga joovet ehitusmeestel! see on lihtne viis sorteerida töötegijaid...
maaler
külaline

Lugemata postitus Postitas maaler »

mina suitsetan,see on ainuke viis tööst tagasi tõmmata ,muidu töötaks end sandiks,olen vist töö narkar.
virgor
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 662
Liitunud: 10 Okt 2007, 09:59
Asukoht: harjumaa ,saku
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas virgor »

Juua töö ajal muidugi ei sobi aga suitsetamise kohta see jutt mida an kirjutas ma küll päri ei ole.See mis an kirjutas on nagu orja pidamine.Selliseid kliente on muidugi olemas kes teevad lolli nägu kui lõuna ajal kas või pool tundi lõunat pead ja võetakse tunni tasust maha.Seda nimetatakse AHNUSEKS
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas cartman »

Meie firmas tehti, valufirma meestela joomise eest trahvi. Betooni meeste töödejuhataja ytles selle peale"Meestel peab ju mingi privileeg olema et tööle tulla". :lol:
maaler
külaline

anile

Lugemata postitus Postitas maaler »

naistel on vist väga hea meel kui mehed end tööga tapavad ja palju raha teenivad,on millega sopata ja muule "väga vajalikule"raisata.
Imre
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Okt 2005, 21:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Imre »

Meil sarika liigud tehti Pärnu veekeskuses 3h sai mõnuleda ja liugu lastud,saunatatud.
Täiesti soliidne oli,alati ei pea ennast ripakile jooma :)
Väga harva saadaval.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

virgor kirjutas:Juua töö ajal muidugi ei sobi aga suitsetamise kohta see jutt mida an kirjutas ma küll päri ei ole.See mis an kirjutas on nagu orja pidamine.Selliseid kliente on muidugi olemas kes teevad lolli nägu kui lõuna ajal kas või pool tundi lõunat pead ja võetakse tunni tasust maha.Seda nimetatakse AHNUSEKS
ma pidasin suitetamise all silmas seda, et üks töömees suitsetab ja teine ei suitseta!!! arva ära, kes rohkem tööd teeb?
minumeelest on see ülekohus, sest tunnen seda omal nahal, ma ei suitseta ja kui passingi sellhetkel niisama kui teised suitsetavad, siis ma logelen...aga teised ju suitsetavad, see on loomulik!!!
pidasin silmas inimesi, kes töötavad koos.. osad suitsetavad ja osad mitte...
PS minule lõnatundide eest raha ei maksta, teeb muidugi tigedaks...
an
külaline

Lugemata postitus Postitas an »

virgor kirjutas:Juua töö ajal muidugi ei sobi aga suitsetamise kohta see jutt mida an kirjutas ma küll päri ei ole.See mis an kirjutas on nagu orja pidamine.Selliseid kliente on muidugi olemas kes teevad lolli nägu kui lõuna ajal kas või pool tundi lõunat pead ja võetakse tunni tasust maha.Seda nimetatakse AHNUSEKS
ma pidasin suitetamise all silmas seda, et üks töömees suitsetab ja teine ei suitseta!!! arva ära, kes rohkem tööd teeb?
minumeelest on see ülekohus, sest tunnen seda omal nahal, ma ei suitseta ja kui passingi sellhetkel niisama kui teised suitsetavad, siis ma logelen...aga teised ju suitsetavad, see on loomulik!!!
pidasin silmas inimesi, kes töötavad koos.. osad suitsetavad ja osad mitte...
PS minule lõnatundide eest raha ei maksta, teeb muidugi tigedaks...
an
külaline

Re: anile

Lugemata postitus Postitas an »

maaler kirjutas:naistel on vist väga hea meel kui mehed end tööga tapavad ja palju raha teenivad,on millega sopata ja muule "väga vajalikule"raisata.
ei usu küll, et see nii on!
maaler
külaline

Lugemata postitus Postitas maaler »

inimene on juba oma olemuselt aldis pahedele,aga kõikke mõõdukalt!Pealegi paarimeest võib ju valida.Tavaliselt on vingujad suitsetajate ja mõne õlle jooja kallal need ,kes ise on luuserid ja vingutakse tavaliselt siis kui ülemus või peremees kuuldel on.Need on omaette tüübid ehitusel.
an
külaline

Lugemata postitus Postitas an »

eks selliseid ka! samas, maalrile ongi hea kui ta suitsetab, saab vahepeal ka värsket õhku hingamas käija!
samas kaevukaevajale, pudel õlut enne kaevu laskumist on minumeelest ok!
maaler
külaline

Lugemata postitus Postitas maaler »

AN-ile,mõni ka mõistlik inime.
Kasutaja avatar
saepuruplaat
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 144
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:35
Asukoht: objektil

Re: Ehitus ja alkohol

Lugemata postitus Postitas saepuruplaat »

Nõustun ühe eelkommenteerijaga, mina ka ei saa aru, mismoodi on võimalik ühendada tööd ja alkoholi? Enda kogemusest võin öelda, et kui pudel õlut juba sees, siis on üsna raske uuesti kontsentreeruda töötegemisele. Ja need, kes ehitusel armastavad napsutada ei ole ka erilised töömehed... rohkem labidaoperaatorid ja harjamehed.
Puust ajud, kuldsed käed.
ENTU
külaline

Re: Ehitus ja alkohol

Lugemata postitus Postitas ENTU »

jätame rahule selle pudel õlut kuuma ilmaga ja räägime töömeestest ,kes tulevad objektile juba purjus või kukuvad tsüklisse enne objekti lõpetamist.
ahjukoll
külaline

Re: Ehitus ja alkohol

Lugemata postitus Postitas ahjukoll »

Pottsepad need närakad, need joovad mitu nädalat :doh:
Vasta