niidukile (rootorniidukile)

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
jörm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 222
Liitunud: 31 Mai 2008, 00:56

niidukile (rootorniidukile)

Lugemata postitus Postitas jörm »

Tabasalu lähiümbruses oleks vaja maha niita c.a 0,8ha heina. Kui niitjal huvi, võib heina ära korjata (endale saada). MInu huvi on ainult mahaniitmine. Põld suht sile, eelmisel aastal korra niidetud. aga rootoriga oleks ilmselt tiba lihtsam.

tööga võib praktiliselt kohe peale hakata.

5092166
niitja
külaline

Re: niidukile (rootorniidukile)

Lugemata postitus Postitas niitja »

jörm kirjutas:Tabasalu lähiümbruses oleks vaja maha niita c.a 0,8ha heina. Kui niitjal huvi, võib heina ära korjata (endale saada). MInu huvi on ainult mahaniitmine. Põld suht sile, eelmisel aastal korra niidetud. aga rootoriga oleks ilmselt tiba lihtsam.

tööga võib praktiliselt kohe peale hakata.

5092166

see läheks sul 8 tuh maksma
jörm
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 222
Liitunud: 31 Mai 2008, 00:56

Re: niidukile (rootorniidukile)

Lugemata postitus Postitas jörm »

niitja kirjutas:
see läheks sul 8 tuh maksma
ses mõttes , et ei läheks, kuna ma olen nõus maksma mõistuspärase summa.
MAV
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 63
Liitunud: 07 Sept 2007, 14:24
Asukoht: Tallinn / Türisalu 5137369

Re: niidukile (rootorniidukile)

Lugemata postitus Postitas MAV »

Täpselt sama töö samas mahus Tabasalus natuke edasi. Maa on sile ja hein tuleb vähemalt kokku korjata. Tavaliselt niidtnud tavalise muruniitjaga, aga lihtsalt ei viitsi. Töö oleks mõistlik teha kogujaga murutraktoriga. t:5137369
Vasta