Garaazi vent

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
Vasta
tolm
külaline

Garaazi vent

Postitus Postitas tolm »

Garaaz -töökoda 200kuupm.Vahel saab tolmutatud ,väheke keevitatud,suts värvitud.Tahaks paigaldada mingi toru ventilaatoriga, mis tömbaks pahahaisu välja :D :lol:Kas on mingit lihtsat ja odavat ideed?
robin hood,,,,
külaline

Re: Garaazi vent

Postitus Postitas robin hood,,,, »

Kui sa seal värvid ka siis ei saa eriti odavalt sest siis peaks panema plahvatuskindla ventilaatori, muid lased oma garaazi veel õhku ka.
Pedaal
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Mai 2007, 22:19

Re: Garaazi vent

Postitus Postitas Pedaal »

ärge üle pingutge oma plahvatusohuga olen kindel et samal ajal kui üks värvib teeb teine suitsu - säh sulle plahvatust :)

aga lihtne ja odav on avada uks ja aken, teine võimalus on auk seina ja ventilaator auku edasi hakkab muutuma lihtne ja odav keerulisemaks ja kallmaks

lahendusi on erinevaid aga neid saab pakkuda kui teks rohkem.

ehk tegelikult spets lahendused kus on tolmu/happe/plahvatuskindlad garaazi väljatõmbe ventikad liikuvate liigendtorudega mida töökoha juurde painutad ei ole odavad lahendsed. aga mis on odav ?

vaata nt need tooted - http://www.geovent.be/Producten/Product ... roductId=4#
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
tolm
külaline

Re: Garaazi vent

Postitus Postitas tolm »

Tööd teen üksi ,keegi ei suitseta,värvin natuke .Olen nöus seina tegema augu ja lakke torugi panema .Küsimus selles va imevas asjas .Millest teha ,kust osta? 1-2 tuhat olen nöus maksma
Pedaal
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Mai 2007, 22:19

Re: Garaazi vent

Postitus Postitas Pedaal »

oleneb kui palju mis mahus ja mida seal teed ja millised on maja tingimused
1...2 tuhande eest saad jupi toru ja ~200mm diam ventika
aga kas see on ka piisav ? kas see hakkab toimima ja kas see ka kestab.

nt. ei ela see ventikas kaua kui saab suures koguses pahtlitolmu või keevituse aure
natuke niiskust ja sodi ning asi kisub tasakaalust välja ja tekiv vibra/müra
kui tihe on ruum - sest iga m3 mis välja tõmmatakse peab ka sisse tagasi tulema sest muidu välja ei tõmba.

toru ja tavalise kanaliventilaatori (plekist) saad ka suurematest ehituspoodidest.
Nõnda hea on olla uues majas Läbi ukse puhub tuul Nii hea on olla uues majas Läbi seina kumab kuu
Veidi veel, ja saangi oma kodu Ainult kolmkümmend aastat veel Veidi veel ja ongi minu kodu Kui ma elus olen veel .....
Vasta