Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
quest7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Okt 2009, 15:36

Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas quest7 »

Tere, oleks soov lasta kellegil teha selline suhteliselt lihtne paekivist (lammutatud Sakala keskuse müüridest pärit kiviga, kivil 2 külge saetud ja 2 klombitud) väliköök aga ilma pliidita, pliidi asemele tuleb kraanikauss. Seina pikkus umbes 3meetrit ja kõrgus 1,8 m. Soovin ainult kivitööd, materjalid saan ise kohale tuua. Kui kellegil huvi sellise töö vastu siis kirjutage, asukoht Harjumaa Rae vald. quest7@hot.ee
Manused
kamin1.JPG
kamin1.JPG (50.1 KiB) Vaadatud 3260 korda
quest7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Okt 2009, 15:36

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas quest7 »

Võite julgesti pakkumisi teha.
müürsepp
külaline

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas müürsepp »

quest7 kirjutas:Võite julgesti pakkumisi teha.

Olen nõus tööle tulema. Hinnaks 850 eurot
hannesvv
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 29 Dets 2007, 18:33

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas hannesvv »

Tere.Laon ruudu Hinnaga ca 30 EUR m2.Olen sama kivi ladunud linnahallis.51929640 Hannes
quest7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Okt 2009, 15:36

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas quest7 »

hannesvv kirjutas:Tere.Laon ruudu Hinnaga ca 30 EUR m2.Olen sama kivi ladunud linnahallis.51929640 Hannes
Aga mitu ruutmeetrit kokku tuleb, oskate äkki välja arvutada? Seina mõõdud 3x1,8m, pluss kamin ja suitsuahi. Saaks enam vähem hinna teada siis saaks täpsemalt edasi rääkida.
quest7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Okt 2009, 15:36

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas quest7 »

müürsepp kirjutas:
quest7 kirjutas:Võite julgesti pakkumisi teha.

Olen nõus tööle tulema. Hinnaks 850 eurot
Aga äkki saaks kuidagi Teie kontakti?
rusakas
külaline

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas rusakas »

vabandust, et teise mehe teemasse, aga mulle võib keegi pakkuda pildil oleva väliköögi kõik hinnas paketti.
Roland59
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 27 Nov 2010, 11:07
Asukoht: Tartu
On tänatud: 1 kord

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas Roland59 »

Tere !

Olen valmis sellist tööd tegema ja pakkumine jääks kindlasti kõvasti alla 1000 Eur.
Täpsema hinnasoovi korral peaksime rääkima läbi, mida täpselt ootad ja soovid. Selleks aga võid ühendust võtta minu telefoninumbril 53 982 359.
Samuti võivad seda teha teised, kes midagi sarnast soovivad. Või jätke oma kontakt siia teemasse või mulle privasse.
quest7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Okt 2009, 15:36

Re: Pakun tööd müürsepp-pottsepale

Lugemata postitus Postitas quest7 »

Vahepeal oli suvepuhkus ja ehitus jäi unarusse. Kui nüüd kellelgi soov antud tööd teha siis võite ühendust võtta. Vundament on valatud ja kivid platsil olemas. Tööga võib alustada kohe.
Vasta