Palun andke hinna suhtes nõu-vannituba, elutoad, köök

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Külaline
külaline

Palun andke hinna suhtes nõu-vannituba, elutoad, köök

Lugemata postitus Postitas Külaline »

korter asub Mustamäel, viie korruselises kortermajas. Vannituba on umbes 2x2 ruutmeetrit, erve korter 40 ruutu. Vannitoas torud on vahetatud, kuid on vaja teha uus põrand, lagi ja seinad. Vaja on ka paigaldada duzzinurk, pesumasin, wc pott ja valamu. Vannitoa sein on väga õhuke ühest küljest, nagu papp sein ja see on kõver. (kas peaks seina maha lammutama enne plaatimist)
Siseviimistlust on vaja teha esikus ja kahes toas, natuke ka köögis. Kahte elutuppa ja esikusse on vaja teha kõik, mis seondub tapeetimisega(vana tapeedi eemaldamine, aluspind, uus tapeet) ühte tuppa on vaja panna laminaatparkett, uued uksed (4 ust) ja igale poole põranda liistud.
Asjaga on kiire, aega oleks umbes kuu aega kõige rohkem. Mis tuleks vannitoa hind, kui kõik tööks vajaminev arvestada eraldi ja ülejäänud korteri hind, kui samuti tööks vajaminev on erladi(tapeedid, liistud js muud asjad)
Vasta