Trepile hinnapakkumist

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

Oleks vaja ühele U trepile või keerdtrepile hinnapakkumist.
Maja asub Saku vallas, Kasemetsa külas. Hea oleks, kui meister leiaks aega kohale tulla ja ava ise üle vaadata/mõõta .
Asja juures on ka raskesti, kirja teel kirjeldatavaid nüansse, mida kohapeal seletada oleks lihtsam
Trepi ostmiseks läheb kõigi eelduste kohaselt nov.-dets. 2011

küsimused paluks vwman@hot.ee
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

up!
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

UP! Kuna eelmise aastal tuli ainult üks pakkumine, siis prooviks uuesti!
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
kotermann
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 28 Jaan 2005, 19:51
On tänatud: 10 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas kotermann »

Hinda ei paku, pole selle töö juut. Aga jagan tsipa kogemusi. Küsisin ka U-trepile hinda, taheti 50 kiloEEKu, seletati, kuidas need lauajupid ikka koos püsima pannakse. Kui juhtisin spetsialisti tähelepanu pisikesele detailile, et vajan suletud, varvaslaudadega treppi, kuna selle all tõuseb keldrist juba varemtehtud U-kujuline betoontrepp, siis tõusis hind kolksti, 75 kiloEEKu. Juhatasin spetsialisti uksest välja ja istusin arvuti taha.

Üks õhtu AutoCadiga taidlemist, mõni päev sobiva materjali hankimiseks ja kaks nädalat (õhtuti) nokitsemist. Ah jaa, 3000 EEKu kulus ka, koos kõigi kruvide, liimi ja lakiga. Tulemuseks muidugimõista on vaese mehe trepp - pole tal kriuksu ega midagi. Rikas mees oleks lasknud selle trepi siis 75000 EEK eest ära teha, oleks saanud 3000-kroonise trepi ja 72000 krooni eest eksklusiivse kriuksu.

Mõningasi puutöökogemusi peaks veidi olema, mõned lihtsad tööriistad - peitlid, saed, elektriline ketassaag - muidugi peavad olema. Oluliselt lihtsustab märkimistööd kolme ristuva kiirega lasernivelliir. Ja käed peavad õigest kohast, mitte tagumikust välja kasvama.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Manowar »

kotermann kirjutas:Hinda ei paku, pole selle töö juut. Aga jagan tsipa kogemusi. Küsisin ka U-trepile hinda, taheti 50 kiloEEKu, seletati, kuidas need lauajupid ikka koos püsima pannakse. Kui juhtisin spetsialisti tähelepanu pisikesele detailile, et vajan suletud, varvaslaudadega treppi, kuna selle all tõuseb keldrist juba varemtehtud U-kujuline betoontrepp, siis tõusis hind kolksti, 75 kiloEEKu. Juhatasin spetsialisti uksest välja ja istusin arvuti taha.

Üks õhtu AutoCadiga taidlemist, mõni päev sobiva materjali hankimiseks ja kaks nädalat (õhtuti) nokitsemist. Ah jaa, 3000 EEKu kulus ka, koos kõigi kruvide, liimi ja lakiga. Tulemuseks muidugimõista on vaese mehe trepp - pole tal kriuksu ega midagi. Rikas mees oleks lasknud selle trepi siis 75000 EEK eest ära teha, oleks saanud 3000-kroonise trepi ja 72000 krooni eest eksklusiivse kriuksu.

Mõningasi puutöökogemusi peaks veidi olema, mõned lihtsad tööriistad - peitlid, saed, elektriline ketassaag - muidugi peavad olema. Oluliselt lihtsustab märkimistööd kolme ristuva kiirega lasernivelliir. Ja käed peavad õigest kohast, mitte tagumikust välja kasvama.
Trepil ja trepil on vahe, arvan, et sa ei oska ette kujutada, mis 75 000 eest oleks saanud, võin ka trepi kokku klopsida 1000.- eest ja siis laulma tulla, et mis sa loll nii nii kalli(3000.-) trepi ehitasid....lihtsalt arvan, et see 50 ja 75 000.- on trepi tegija poolt ka põhjendatud hind, sinna hinnaskaalasse need enamvähem mahuvad ja erinõudmistega tõuseb hind veelgi.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Puidumees
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Puidumees »

Paistab ,et minu pakkumine oli ainuke :wave:
kotermann
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 28 Jaan 2005, 19:51
On tänatud: 10 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas kotermann »

Manowar, et ma oma kätetööd "vaese mehe trepiks" nimetasin, on pigem vihje kalli raha eest tehtud asjanduste tihti esinevatele puudustele. Loomulikult ei kasutanud ma selle tegemiseks rämpsu, lihtsalt õnnestus korralikku liimpuitmaterjali, mis mingi muu toodangu jaoks oli tehtud ja seisma jäänud, ülisoodsalt saada. Tean küll, et selle tegelik hind oleks kuni viis korda kõrgem olnud. Müüjal (firmal) polnud sellega lihtsalt enam midagi teha.

Ja veel - olen üle 30 a töökogemusega projekteerija, tean, mismoodi ja milleks ehitusel midagi tehakse.

Viimase aastakümne jooksul olen ameti tõttu käinud sadades valmivates ja juba valminud elamutes. Vähemalt 85 % kõigis nendes eramutes nähtud treppidest, olenemata hinnast, väärivad paremal juhul redeli nime. Kägisevad ja kriuksuvad nad pea-aegu kõik. Minu trepp pole nelja aasta jooksul seda vigurit veel ära õppinud.
puidumees
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas puidumees »

kotermann kirjutas:Manowar, et ma oma kätetööd "vaese mehe trepiks" nimetasin, on pigem vihje kalli raha eest tehtud asjanduste tihti esinevatele puudustele. Loomulikult ei kasutanud ma selle tegemiseks rämpsu, lihtsalt õnnestus korralikku liimpuitmaterjali, mis mingi muu toodangu jaoks oli tehtud ja seisma jäänud, ülisoodsalt saada. Tean küll, et selle tegelik hind oleks kuni viis korda kõrgem olnud. Müüjal (firmal) polnud sellega lihtsalt enam midagi teha.

Ja veel - olen üle 30 a töökogemusega projekteerija, tean, mismoodi ja milleks ehitusel midagi tehakse.

Viimase aastakümne jooksul olen ameti tõttu käinud sadades valmivates ja juba valminud elamutes. Vähemalt 85 % kõigis nendes eramutes nähtud treppidest, olenemata hinnast, väärivad paremal juhul redeli nime. Kägisevad ja kriuksuvad nad pea-aegu kõik. Minu trepp pole nelja aasta jooksul seda vigurit veel ära õppinud.
Eks neid redeleid ole nähtud küll ,sest väga tihti projekteeritakse tänapäeva majad nii,et trepile ei jäete ruumi.
Võin näite tuua kus kuulsas Ärma talus oli abihoonel trepi jaoks jäetud 1x1 m ja alumisest põrandast ülemiseni 3m . Taheti ka treppi aga saadi astmetega redel.
Korralik trepp projekteeritakse spetsiaalse compass tarkvaraga mis arvestab kõiki pisiasju .
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Manowar »

kotermann kirjutas:Manowar, et ma oma kätetööd "vaese mehe trepiks" nimetasin, on pigem vihje kalli raha eest tehtud asjanduste tihti esinevatele puudustele. Loomulikult ei kasutanud ma selle tegemiseks rämpsu, lihtsalt õnnestus korralikku liimpuitmaterjali, mis mingi muu toodangu jaoks oli tehtud ja seisma jäänud, ülisoodsalt saada. Tean küll, et selle tegelik hind oleks kuni viis korda kõrgem olnud. Müüjal (firmal) polnud sellega lihtsalt enam midagi teha.

Ja veel - olen üle 30 a töökogemusega projekteerija, tean, mismoodi ja milleks ehitusel midagi tehakse.

Viimase aastakümne jooksul olen ameti tõttu käinud sadades valmivates ja juba valminud elamutes. Vähemalt 85 % kõigis nendes eramutes nähtud treppidest, olenemata hinnast, väärivad paremal juhul redeli nime. Kägisevad ja kriuksuvad nad pea-aegu kõik. Minu trepp pole nelja aasta jooksul seda vigurit veel ära õppinud.
Kas trepitegija oleks pidanud ülisoodsalt saadud materiali sulle sama hinnaga müüma?...võtan õiguse ise vastata ja arvan, et ei.
Kui su väidetav trepp tõsiselt nii kiiduväärt välja kukkus, et parem, kui 85% ülejäänutel, siis võiksid ameti vahetusele mõelda, 2 nädalaga õhtuti nokitsemist ja kokkuhoid ca 70 000.-, kui teeksid seda igapäevaselt, siis oleks reaalne ju 3 päevaga trepp valmis teha :think:
Kokkuvõtteks, ei taha eriti uskuda, et trepp mille valmistasid 3 päevaga, mitteproffesionaalse puidumehena sai nii laitmatu, et siin väga praaalida.

to: vwman, kui muud abi mu postitustest pole, siis võta, kui teema upitamisena ja, kui trepp valmis, siis võiksid nii hindasid, kui ka tulemust avalikult kommenteerida. :tomato:
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
tramaeivoi
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas tramaeivoi »

kle manowar. sa nälgi edasi. kui mees teeb 3 kiloga trepi valmis ja tunneb asja siis mida oleks 25 korda kallima hinnaga ahnepäits suutnud. sa manowar oled hale tropp
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Manowar »

tramaeivoi kirjutas:kle manowar. sa nälgi edasi. kui mees teeb 3 kiloga trepi valmis ja tunneb asja siis mida oleks 25 korda kallima hinnaga ahnepäits suutnud. sa manowar oled hale tropp
Pole kahtlustki.
Telefon on all, helista, vaatame, kui tropp ma olen.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
ratepede
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas ratepede »

Manowar kirjutas:
tramaeivoi kirjutas:kle manowar. sa nälgi edasi. kui mees teeb 3 kiloga trepi valmis ja tunneb asja siis mida oleks 25 korda kallima hinnaga ahnepäits suutnud. sa manowar oled hale tropp
Pole kahtlustki.
Telefon on all, helista, vaatame, kui tropp ma olen.
huvitav, et sind keegi palgata ei taha. juveliiri hinnaga krohvima võõpama. selle insenermanowari rate üllitiised siis
http://www.rate.ee/blog/1171812/hull-va ... esti-peale

transporditeenu igivana käkerdisega ka ei toitnud või.
muideks rates otsib orjasid ja mitte ei taha maksta. aga siin on kõva miis

vaadake vana mb käkerdist mida müüb aahhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Manowar »

ratepede kirjutas:
Manowar kirjutas:
tramaeivoi kirjutas:kle manowar. sa nälgi edasi. kui mees teeb 3 kiloga trepi valmis ja tunneb asja siis mida oleks 25 korda kallima hinnaga ahnepäits suutnud. sa manowar oled hale tropp
Pole kahtlustki.
Telefon on all, helista, vaatame, kui tropp ma olen.
huvitav, et sind keegi palgata ei taha. juveliiri hinnaga krohvima võõpama. selle insenermanowari rate üllitiised siis
http://www.rate.ee/blog/1171812/hull-va ... esti-peale

transporditeenu igivana käkerdisega ka ei toitnud või.
muideks rates otsib orjasid ja mitte ei taha maksta. aga siin on kõva miis

vaadake vana mb käkerdist mida müüb aahhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NB! Sellel rate lingil, mis siia üles riputasid pole minu isikuga vähimatki pistmist(v.a niipalju,et on paste-tud ka minu sõnavõtt ehitusfoorumist sinna), pole kunagi kasutanud ei Rate´i, ega Facebooki.
Meil oli ka raskel ajal tööd, ma ei saa aru, millest sa järeldad, et keegi pole meid palganud, siiani on pakkumisi rohkem, kui jõuab iial ära teha.
Tõsi, kaubik on vana(98a). ja ostsin selle materiali veoks, masin on juba 10x oma hinna tagasi teeninud, seega äriliselt väga kasumlik ja teeb siiani oma tööd hästi.
Selle (http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=f6df) mersuga sõidan samuti siiamaani, ökonoomselt ja väheste kuludega, tegelikult pole ju see üldse oluline, millega keegi sõidab, oluline on see, mida sa selle kõigega öelda tahad, aga vali sõnu hoolikalt.
Üldiselt...situ üks sitt, mis on sitt ja räägi üks jutt, mis on jutt, aga ära pasanda!

Lugupidamisest teema algataja vastu võiks moderaatrid kuskilt maalt selle teema mujale tõsta.
Viimati muutis Manowar, 01 Apr 2012, 18:56, muudetud 1 kord kokku.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

Jube möla käib minu teemas. :evil:

Möla vahele võiks keegi, tulla mu trepiauku vaatama, mõõtma ja hinnapakkumist tegema
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
Puidumees
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Puidumees »

vwman kirjutas:Jube möla käib minu teemas. :evil:

Möla vahele võiks keegi, tulla mu trepiauku vaatama, mõõtma ja hinnapakkumist tegema
Kas seinad valmis? Eelmisel suvel kui kohal käisin oli see koht täiesti lage st puudusid seinad ,sai soovitatud kuidas olla võiks ja hinnapakkumine sai ka tehtud aga sinu poolt.... ei kippu ega kõppu.
Külaline
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sama siin. 30- ndast tiirutan Saku vallas aga ei leia maja ülesse, et siis kuhu tulla...
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

Seinad on endiselt nii nagu nad olid siis.
Huvitav..ma ei ole nagu seda hinnapakkusit saanud.. saad äkki uuesti saata?
----
Külalisele..nädala sees olen ma 9-18ni tööl ja olukorraga saaks tutvuda peale kella 19. Täpsemalt saab kokkuleppida vwman@hot.ee .
----
Manowar, sa ju tead küll kus mu maja on :) 63.91 € leian ma ka kindlasti :D ..aga trepp peab saama ilus, hea ja tugev
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

Ja ei pea tegelt olema U ..võib ola ka platvormiga keskelt
Midagi sellist
Pilt
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Manowar »

vwman kirjutas:
Manowar, sa ju tead küll kus mu maja on :) 63.91 € leian ma ka kindlasti :D ..aga trepp peab saama ilus, hea ja tugev
Tean ikka, aga treppe siiski ei valmista, las oma ala profid teevad.
Aga annan sulle oma tuttava puidumehe numbri ja e-maili, kes valmistab eritellimusmööblit põhitööna ja olen temaga koostööd teinud(julgen soovitada).
Pane talle oma soovid kirja, võimalikult detailselt ja siis saate omavahel edasi suhelda.
e-mail: aleksander@idee4.ee
tel: 55678686
Ehk saate jutule.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Puidumees
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Puidumees »

vwman kirjutas:Ja ei pea tegelt olema U ..võib ola ka platvormiga keskelt
Midagi sellist
Pilt
Sul ava liiga lühike ,et platvormiga treppi teha.
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

Ei oska mina hinnata. Keegi trepimees käis sügisel vaatamas ja ütles, et võiks ära mahtuda küll. Ainult et ma , ei mäleta, kes see mees oli ja kirjaliku pakkumist mulle ka ei tehtud .
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
arnoe
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Mär 2010, 19:37
Asukoht: eesti
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas arnoe »

Teemat kui palju :) ,annaksin ühe nr 533 398 57 kust võib pakkumist küsida ,ei tohiks kyll 5000 EUR minna ,kyll aga yle 200 EUR ;)
Külaline
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

vwman kirjutas:Ei oska mina hinnata. Keegi trepimees käis sügisel vaatamas ja ütles, et võiks ära mahtuda küll. Ainult et ma , ei mäleta, kes see mees oli ja kirjaliku pakkumist mulle ka ei tehtud .
Viimasest postitusest paar kuud möödas,kas trepp valmis?
vwman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 273
Liitunud: 11 Jaan 2009, 23:23
Asukoht: Kasemetsa
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas vwman »

Ei ole veel, kuna elektikud venitsaid kummi...nüüd torumees ei saa tulla , siis mu ehitajad kuni augustini mujal kinni
Eks lükkub edasi. Eks ma siis vilistan..kui õige aeg on
Maksan nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Aga korralikku tööd on vaja
TammikuTrepid
külaline

Re: Trepile hinnapakkumist

Lugemata postitus Postitas TammikuTrepid »

http://trepivabrik.ee/
http://www.facebook.com/TammikuTrepid

Vajad täispuidust või metalltaladel puitastmetega treppi? OÜ Tammiku Trepid ja Põrandad on kindel partner treppide alal.

Asutati 2001 a. ja asub Lääne Virumaal, Rakvere lähedal Tõrma külas.
Põhitoodanguks on täispuidust ja metalltaladel puitastmetega trepid era- ja äriklientidele.
• Oleme valmistanud treppe Eesti ja Euroopa klientidele.
• Valmistame aastas üle 100 trepi.
• Spetsialiseerumine ja kogemused tagavad hea kvaliteedi ja kiired tarned.
Miks valida partneriks OÜ Tammiku Trepid ja Põrandad?
• Kogenud meistrid.
• Kindel kvaliteet
• Kiired tähtajad
• Paindlik tootmine
• Konkurentsivõimeline hind

Kindel kvaliteet
• Mitmeaastased kogemused on pannud aluse kindlale kvaliteedile.
• Kogemusi toetavad töökindlad seadmed.
• Kasutame vaid parimaid materjale ja töövõtteid.
• Tellija võib magada rahulikult, sest meie kvaliteet on tagatud.

Kiired tähtajad
• Treppide valmistamise tähtaegadega oleme paindlikud ja arvestame kliendi soovidega.
• Enne valmistamist tuleb allkirjastada leping ja tasuda ettemaks.
• Tellija võib tegeleda oma eluga ja tööga, tähtaja pärast muretseme meie.
• Trepi valmimisaeg võib pikeneda seoses erimaterjalide kasutamise või tellimuse väga suure mahuga.

Paindlik tootmine
• OÜ Tammiku Trepid ja Põrandad on väikeettevõte.
• See tagab tootmise paindlikkuse.
• Valmistame nii üksiktellimuse disainitreppe kui ka suuremaid partiisid.
• Meie eesmärk on alati tellija rahulolu.

Konkurentsivõimeline hind
• Väikesed püsikulud ja efektiivne tootmine tagavad ka konkurentsivõimelised hinnad.
• Siiski ei kauple me kvaliteedi üle.
• Loobume tellimusest kui hind ei võimalda piisavat kvaliteeditaset tagada.
• Meie praktika näitab, et lihtsama trepi hind koos paigalduse ja transpordiga algab 1000€.

OÜ Tammiku Treppid ja põrandad
Tõrma küla 44406
Rakvere vald
Eesti Vabariik
Tel. 5025851 Juhataja: Raivo Krumm
E-post: raivo.krumm@neti.ee
Vasta