Kes peab maksma ?

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
MaEiOleEhitaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 07 Veebr 2012, 23:04

Kes peab maksma ?

Lugemata postitus Postitas MaEiOleEhitaja »

Mure järgmine: ostsin maja, kus alguses sai elektrit tarbida, kuid nüüd enam mitte. Hetkel on nii, et liinipost on õuepeal, sealt liiguvad juhtmed katusel olevale püstakule, sealt tuppa, kus on arvesti. EE käis kohal, vaatas üle, et püstakul on juhtmed läbi kulunud - soovitati teha avaldus, et kilp masti panna. EE tegi liitumispakkumise kilp masti kliendi soovil, kuna nende sõnutsi on liinist püstakuni nende mure, püstakust arvestini minu mure ja siis arvesti jälle nende teema - kas selline asi ongi reaalne või EE lihtsalt ei soovi ise pappi välja käia ???
Kuidas nad saavad väita, et mingi vahepealne jupp on minu teema, kui ma sellele kuidagi ligi ei pääse, seda kuidagi vahetata ei saa lasta jne jne ? Kas kellelgi on selline asi teemaks olnud, seadust uurinud ja nendega võidukalt sõja läbi teinud ? või on pointless EE-ga vaidlemagi hakata?
RF
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Kes peab maksma ?

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Lepingus on sul jah arvatavasti kirjas, et liitumispunkt on masti otsas. Arvesti on nad sinu kätte lihtsalt nö "hoiule andnud". Nad võisid soovitada jah sul kilp posti külge panna, aga see otseselt ei lahenda sinu püstakust läbituleva juhtme katkestust. Tegelikult saad sa pädevalt elektrifirmalt tellida ka töö, kus nad tulevad ja vahetavad püstakus juhtme lihtsalt ära. Enne lepitakse muidugi kokku EE-ga elektrikatkestus. (võib juhtuda samas, et elektrimees teeb selle töö ilma katkestuseta tunniga ära)
vanaema on sul veteran...
Külaline
külaline

Re: Kes peab maksma ?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

MaEiOleEhitaja kirjutas:Mure järgmine: ostsin maja, kus alguses sai elektrit tarbida, kuid nüüd enam mitte. Hetkel on nii, et liinipost on õuepeal, sealt liiguvad juhtmed katusel olevale püstakule, sealt tuppa, kus on arvesti. EE käis kohal, vaatas üle, et püstakul on juhtmed läbi kulunud - soovitati teha avaldus, et kilp masti panna. EE tegi liitumispakkumise kilp masti kliendi soovil, kuna nende sõnutsi on liinist püstakuni nende mure, püstakust arvestini minu mure ja siis arvesti jälle nende teema - kas selline asi ongi reaalne või EE lihtsalt ei soovi ise pappi välja käia ???
Kuidas nad saavad väita, et mingi vahepealne jupp on minu teema, kui ma sellele kuidagi ligi ei pääse, seda kuidagi vahetata ei saa lasta jne jne ? Kas kellelgi on selline asi teemaks olnud, seadust uurinud ja nendega võidukalt sõja läbi teinud ? või on pointless EE-ga vaidlemagi hakata?
RF
Kõik on seadusega vastavuses, sul on 2 punkti liitumispunkt ja arvestuspunkt. Milles probleem ?
Kui on vana pead uue ostma see on omanikule pandud kohustus seaduse poolt, isegi trahvida saaks..
Sõnaga odavaim variant on et ostad ise liitumikilbi ja lased selle elktrikult paigaldada..pääsed umbes 2-3X soodsamalt kui seda EE alltöövõtja teeks
Vasta