Pahtliprits

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
tuuker
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Jaan 2007, 20:12
On tänanud: 4 korda

Pahtliprits

Lugemata postitus Postitas tuuker »

Oskab keegi äkki öelda :?
Kui ma lähen tööle pahtlipritsi peale, kas siis on hinnad samad mis käsitsi tehes?
pilkse
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 12 Nov 2006, 19:14
Asukoht: kesk-eesti

Lugemata postitus Postitas pilkse »

nii palju kui mina tean on natsa kallim :wink:
polemaaler
külaline

Lugemata postitus Postitas polemaaler »

1. pahtli hind sama kas masinaga või käsitsi
2. pahtliprits oluliselt kallim kui pahtlilabidas
3. tellijal ükskõik millega teed ta peaks maksma tulemuse (m2) eest !
tuuker
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Jaan 2007, 20:12
On tänanud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tuuker »

thänks
rhai
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 22 Okt 2006, 17:39

Lugemata postitus Postitas rhai »

pahtliprits on küll kallis, aga pahtelduse teed ühe korraga ära kui tegija oled ja see hoiab ju aega kokku. iseasi ,kas kliendile prits meeldib - klient on ju kuningas. Ise olen teinud ja peab ütlema - tulemus on ilus, pealegi kui aluspind ei ole just kipsplaat, peidab ära ka pisemad konarused, nii, et ei vaja ideaalset aluspinda.
Kasutaja avatar
euromaaler
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:07
Asukoht: Stockholm

Lugemata postitus Postitas euromaaler »

To:rhai ôigus, klient on kuningas. Samas peab teenuse pakkuja saama ôiglaselt tasustatud.
Pahtlipritsiga saab sama kvaliteedi kui käsitsi. Suuri pindasid ei tee ma enam ammu käsitsi. Muidugi on meil firmas vastavad masinad olemas.
tuuker
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Jaan 2007, 20:12
On tänanud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tuuker »

aga muidu kipsi peale saab teha küll pritsiga või?
Kasutaja avatar
euromaaler
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:07
Asukoht: Stockholm

Lugemata postitus Postitas euromaaler »

To:tuuker. //aga muidu kipsi peale saab teha küll pritsiga või?//

Vist kûsisid minult:=)
Kipsplaadile teen ikka käsitsi(mitte lauspahteldust). Need ju siledad.
Kui môni osa on kipsplaadist ja jääb masinpahtlile ette, siis uhan kipsplaadi ka ûle. Kas môtlesid seda kûsides?
tuuker
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Jaan 2007, 20:12
On tänanud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tuuker »

Me peame lauspahtelduse tegema...ennem tõmban lihtsalt vuugid ja nurgad ära ja siis pritsin peale v?
GH
külaline

Lugemata postitus Postitas GH »

pahtliprits maksab 100 tonni ja sellega oskajad lasevad 5 korda kiiremini kui käsitsi. võibolla rohkem...
manowar
külaline

Lugemata postitus Postitas manowar »

ei taha kyll hästi uskuda, et suudate 800m2, päevas ära pahteldada, korralikult, nii, et lihvida poleks probleem, ise teeme paarimehega päevas 160m2, lauspahtlit ja järgmine päev suudame selle korralikult ära lihvida ja kruntida, vaevalt sa seda 800m2 3-e päevaga suudad lihvida siledaks, ma tahaks seda asja tegelikult oma silmaga näha, siis usuksin...kuni selle ajani, jääb see ainult jutuks!
GH
külaline

manowar on ju bänd

Lugemata postitus Postitas GH »

olgu Manowar, ma ei vaidle sulle vastu...

see oli rohkem öeldud kuidas öelda...võrreldes mingi uimase pahtlivenna ja siis kahe korraliku mesilase võrdluseks...5 korda on jah selge liialdus, aga on ka selge, et selle pritsiga saab kiiremini, ja mitte nii vähe, et ei tasuks 100 000 krooni mingisuguse aparaadi peale välja käia.

mugavus ka...

kuigi tegelt soomes nägin küll mingeid imemehi, kes tegid kolmekesi, nii et kaks venda silusid ja pritsisid ja üks vend kallas aga pahtlit masinasse - ja selline tempo oli taga et hoia ja keela...aga liiga kiiruga asju tehes kaob ka kvaliteet ma arvan juba...

aga täpsemalt võin sulle siis rääkida, kui me juba korralikke pindasid oleme sellega teinud, alles sai see aparaat muretsetud.

ja manowar, igaksjuhuks kui soovi on võid mulle oma kontaktid panna koos oma paarimehe hindadega tirreg@hot.ee - võin sulle vahest tööd pakkuda kui huvi on. (siseviimistlust)
H&M
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 115
Liitunud: 03 Mär 2007, 10:53
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas H&M »

Kas pahtlipritsi laenutuses ka laenutatakse :?: :roll:
Saviets
külaline

Lugemata postitus Postitas Saviets »

Manowar.Siin on siiski päris suur vahe mis pinnast jutt käib.Kipsi peal pääseb tõepoolest ühe lauspahteldusega.Mp peale teen mina tavaliselt kahekordse lauspahtli ja betoonile tavaliselt kolm korda-õhumullid ei kao kahe korraga ja näiteks paneellae vuugid saab ka kolme korraga viisakaks.Seega ilma pritsita peaks ma õppima mingeid teisi töövõtteid-aga ma ei viitsi enam-ja kasutama ilmselt mingeid teistsugusid materjale-jällegi ei viici mingit pahtlit ise segama hakata.Lihvimine on ikka selline vastikum osa asja juures-siin ongi prits kõvasti abiks kvaliteetse aluspinna tegemisel.Vähem lihvimist+hea tulemus=endal vähem keppi edaspidise juures.Lihvida jõuan ma pärast korraliku pinna olemasolu 12-15 m2/h.Ja tulemusega on siiani kõik kliendid rahule jäänud.Pritsiga veel mõned eelised,näiteks kruntimine möödub kuidagi märkamatult-koos igasuguse ettevalmistamisega lasen ma rahulikult 300-500m2 tunnis,pole ju eriti paha.Kahekesi on veel eriti hea pritsiga tegutseda,tegelikult kui üks mees kogu aeg ette laseks,peaks tal taga kolm-neli venda pinda tõmbama-jõudlus missugune-aga ei ole veel leidnud niipalju huvilisi kes niipaljude osapoolte olemasolul täiesti rahule jäävad-eks igaühele tundub ju ikka et tema teeb kõige paremini ja kaasõli teeb paska.Sellel põhjusel on üksi kõige parem teha-kõik mis teed,teed endale.
Vasta