Tegin blogi

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
P6rguehitajad
külaline

Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas P6rguehitajad »

Olen vaheldava eduga aasta korterit lasknud ehitada ja otsustasin blogi selle kohta pidama hakata. http://porguehitajad.wordpress.com/

Kas minu tutvusringkonnas on lihtsalt kõik pätid või keskmise, ehitus-võõra inimese tööde tellimine ja tulemused näevadki sellised välja?

Olgu öeldud, et ehitajad on ka mulle etteheiteid teinud. Nt, et ma ei tea mida ma tahan, kuigi ma oma meelest, olen üsna selgelt kirjeldanud, milliseid materjale kasutada (ehituspoest või ehitusjärelvalvest nõu saanud) ja kuidas asjad peaksid valmima.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10906
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas Urmas »

P6rguehitajad kirjutas:...Kas minu tutvusringkonnas on lihtsalt kõik pätid või keskmise, ehitus-võõra inimese tööde tellimine ja tulemused näevadki sellised välja? ...
Ei, ei ole kõik pätid, vaid lihtsalt sina olid laisk ja ei viitsinud "kaadriteinspektorit" mängida ega ehitajate tausta uurida enne nende palkamist.
Blogi soovituse punktis 1 teise lause kohta niipalju, et kui on soov mängida kontrolli, siis mina soovitan tellijal ise mängida varustajat, aga seda ainult minu poolt koostatud materjalide nimekirja alusel ja kui poole päeva pealt tuleb midagi puudu, siis soovin seda tunni jooksul. Ei kavatse ilma rahata kulutada oma aega, autot, tassida segukotte x korrusele jne. Tulen tööle sel kuupäeval ja selleks ajaks olgu 15 kotti segu (a`40kg) viiendal korrusel keset tuba või 20 tahvlit kipsplaati või ...
Punktis 3 soovituse kohta materjalidele ettemaksu mitte teha- kui ei usalda, siis tuleb jälle endal varustajat mängida. See käis just sellise variandi kohta, kus varustamine toimub ehitaja poolt. Ma olen ühe tellija kohtusse andnud, sest keeldus materjale välja maksmast, mille olin omast rahakotist välja käinud. Usalda veel tellijaid! :)
irw
külaline

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas irw »

sinutaolisel suure suuga käkil polegi tööd. elad emme või naise rahade eest ja istud foorumis. süda läheb pahaks
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10906
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas Urmas »

irw kirjutas:sinutaolisel suure suuga käkil polegi tööd. elad emme või naise rahade eest ja istud foorumis. süda läheb pahaks
Täitsa põnev oleks teada sinu sellise info allikaid. Äkki avaldad?
Pakuks sullegi tööd, aga ei tunne sinusugust naljahammast ega tea kas oskadki maalerdada.
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

ehitusvõõras inimene peaks tellima tööd firmalt, lepingud, garantiid jms. sarjata siin lambijaanekeid ja vellosid on suht mõttetu, ma ei käi näiteks oma autodega ka nurgatagustes remondis, et saaks pärast kiruda. sooviga maksudelt ja asjadelt kokku hoida on teemaalgataja endale augu kaevanud, muud midagi.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2095
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

pancho villa kirjutas:ehitusvõõras inimene peaks tellima tööd firmalt, lepingud, garantiid jms. sarjata siin lambijaanekeid ja vellosid on suht mõttetu, ma ei käi näiteks oma autodega ka nurgatagustes remondis, et saaks pärast kiruda. sooviga maksudelt ja asjadelt kokku hoida on teemaalgataja endale augu kaevanud, muud midagi.
Alati ei aita ka see firmalt tellimine koos oma lepingu ja garantiiga, sest kui mingi töö kehvasti tehakse siis esmakannataja on ikkagi tellija, mitte see firma mis garantii andis(ja on võib-olla vigade ilmnemise ajaks juba pankrotis)
Torutööd Tartus 56 932 898
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

alati ei aita muidugi, kuid oleks samm õiges suunas siiski
Külaline
külaline

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas:
irw kirjutas:sinutaolisel suure suuga käkil polegi tööd. elad emme või naise rahade eest ja istud foorumis. süda läheb pahaks
Täitsa põnev oleks teada sinu sellise info allikaid. Äkki avaldad?
Pakuks sullegi tööd, aga ei tunne sinusugust naljahammast ega tea kas oskadki maalerdada.
siin eelkõneleja juhtis täiesti õigesti tähelepanu - kuule, urmas, kui sa oled oma jutu järgi nii tubli ja nõutud töömees ... miks sa siis kogu aeg siin foorumis istud ja kõike aina kommenteerid. sinupoolsed mina-ja-maailm stiilis targutused on täiega üle visanud. oleks kõigile kasulikum, kui sa endale mingi tööotsa otsiksid, nõutud mees, nagu sa oma jutu järgi oled. irw!
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Külaline kirjutas:sinupoolsed mina-ja-maailm stiilis targutused on täiega üle visanud. oleks kõigile kasulikum, kui sa endale mingi tööotsa otsiksid, nõutud mees, nagu sa oma jutu järgi oled. irw!
Anonüümik irvleb, delfidebiilikud oigavad mõnust, aplodeerivad ning väänlevad kollektiivsetes orgastilistes spasmides :banghead:
Külaline
külaline

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas Külaline »

madis64 kirjutas:
Külaline kirjutas:sinupoolsed mina-ja-maailm stiilis targutused on täiega üle visanud. oleks kõigile kasulikum, kui sa endale mingi tööotsa otsiksid, nõutud mees, nagu sa oma jutu järgi oled. irw!
Anonüümik irvleb, delfidebiilikud oigavad mõnust, aplodeerivad ning väänlevad kollektiivsetes orgastilistes spasmides :banghead:
Madis, ära muretse, igal lollil oma lõbu! :)
Urmas
eelarvestaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 10 Sept 2012, 20:44
On tänanud: 1 kord

Re: Tegin blogi

Lugemata postitus Postitas eelarvestaja »

P6rguehitajad kirjutas: Kas minu tutvusringkonnas on lihtsalt kõik pätid või keskmise, ehitus-võõra inimese tööde tellimine ja tulemused näevadki sellised välja?
Kui oled ehitus võõras inimene siis nii võib juhtuda, kui sa valid ehitaja ainult hinna järgi saamata aru mida pakutud hind sisaldab.

Kas ehitustööd on nüüd valmis?
Vasta