Ventilatsiooni tunni hind?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Silver12345
külaline

Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas Silver12345 »

Tere

Mure selline, et vaja ehitada kevadel maamajale ventilatsioon, projekt on olemas ning teada ka materjali hinnavahemik, kuid huvitab mind see kui palju võib tööde tegemiseks raha kuluda. Ühest firmast olen ka pakkumise võtnud ning seal oli koguseks 80 h ja summaks 1520 eurot + KM ja transpordikulud ehk siis tund tööd maksab kusagil 19 euri :shock: Kas see on Teie arvates normaalne pakkumine ? Minu arvates on see tiba nagu kallis, aga sõber väitis, et see isegi hästi saadud veel, et ... tema jutu järgi ventilatsiooni hinnad firmade puhul algavadki alles 20+ eurost tund :?

Samas tööjuures üks rääkis, et see ikka väga kallis, et tal isa oli ka mingilt Tallinna firmalt saanud eramaja vendi ning see küsis tunni eest 13 euri, seda küll aastal 2011. Sain ka selle firma kontaktid, kuid loobuti pakkumise tegemisest...

Sooviksin teada saada Teie arvamust, et kui palju oleks normaalne hind s.t, et hinna ja kvaliteedi suhe oleks ikka paigas? - 20 euri on ikka selgelt liiga palju imo
Külaline
külaline

Re: Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Hind sõldub sellest kui keeruline on sinu ventilatsiooni lahendus. Aga see 19 eur/h+KM on minu arust päris hea.
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1865
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 50 korda
On tänatud: 95 korda

Re: Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas vuuk »

Vaadata võib kahest aspektist:
*hind, mida peab maksma teenuse eest klient võrreldes igasugu muude teenuste hindadega
*hind, millega etevõte suudab ära majandada ja kasumisse jääda
Minu arvates mõlemast aspektist vaadatuna tundub see normaalne hind.
Külaline
külaline

Re: Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Silver12345 kirjutas:Tere

Mure selline, et vaja ehitada kevadel maamajale ventilatsioon, projekt on olemas ning teada ka materjali hinnavahemik, kuid huvitab mind see kui palju võib tööde tegemiseks raha kuluda. Ühest firmast olen ka pakkumise võtnud ning seal oli koguseks 80 h ja summaks 1520 eurot + KM ja transpordikulud ehk siis tund tööd maksab kusagil 19 euri :shock: Kas see on Teie arvates normaalne pakkumine ? Minu arvates on see tiba nagu kallis, aga sõber väitis, et see isegi hästi saadud veel, et ... tema jutu järgi ventilatsiooni hinnad firmade puhul algavadki alles 20+ eurost tund :?

Samas tööjuures üks rääkis, et see ikka väga kallis, et tal isa oli ka mingilt Tallinna firmalt saanud eramaja vendi ning see küsis tunni eest 13 euri, seda küll aastal 2011. Sain ka selle firma kontaktid, kuid loobuti pakkumise tegemisest...

Sooviksin teada saada Teie arvamust, et kui palju oleks normaalne hind s.t, et hinna ja kvaliteedi suhe oleks ikka paigas? - 20 euri on ikka selgelt liiga palju imo
Toon väikese võrdluse
Kummiboxis 20 minuti eest 20 euri välja käia pole kellelgi kallis :cry:
Nii et tee ise järeldus
maik
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 801
Liitunud: 10 Veebr 2007, 21:02
On tänanud: 18 korda
On tänatud: 24 korda

Re: Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas maik »

[/quote]
Toon väikese võrdluse
Kummiboxis 20 minuti eest 20 euri välja käia pole kellelgi kallis :cry:
Nii et tee ise järeldus[/quote]


Oleks huvitatud sellise kummiboxi aadresist, kus ma kevadel 20.- euri eest oma autol sussid jälle suvekate vastu vahetaks? Loodetavasti l-ew-s.

Teemasse: võõras raha-kotis tuhnimine on kahjuks, iseloomulik eestlasele ja igasugused säästu-eelarved on pigem prioriteediks kui erandiks.
:jooma
Külaline
külaline

Re: Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:
Silver12345 kirjutas:Tere

Mure selline, et vaja ehitada kevadel maamajale ventilatsioon, projekt on olemas ning teada ka materjali hinnavahemik, kuid huvitab mind see kui palju võib tööde tegemiseks raha kuluda. Ühest firmast olen ka pakkumise võtnud ning seal oli koguseks 80 h ja summaks 1520 eurot + KM ja transpordikulud ehk siis tund tööd maksab kusagil 19 euri :shock: Kas see on Teie arvates normaalne pakkumine ? Minu arvates on see tiba nagu kallis, aga sõber väitis, et see isegi hästi saadud veel, et ... tema jutu järgi ventilatsiooni hinnad firmade puhul algavadki alles 20+ eurost tund :?

Samas tööjuures üks rääkis, et see ikka väga kallis, et tal isa oli ka mingilt Tallinna firmalt saanud eramaja vendi ning see küsis tunni eest 13 euri, seda küll aastal 2011. Sain ka selle firma kontaktid, kuid loobuti pakkumise tegemisest...

Sooviksin teada saada Teie arvamust, et kui palju oleks normaalne hind s.t, et hinna ja kvaliteedi suhe oleks ikka paigas? - 20 euri on ikka selgelt liiga palju imo
Toon väikese võrdluse
Kummiboxis 20 minuti eest 20 euri välja käia pole kellelgi kallis :cry:
Nii et tee ise järeldus
See on ilma saadud, vaata palju advokaadi tund maksab.
tatokas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 24 Nov 2011, 12:54
Asukoht: Tallinn

Re: Ventilatsiooni tunni hind?

Lugemata postitus Postitas tatokas »

Kui huvi veel hinna vastu on siis pane meile ka projekt posti. Vaatame üle ja anname oma hinnangu.
mairold.soome@gmail.com
Vasta