M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas cartman »

Myygiks 2 purki ardexi aurut6ket. 18 kg ja 4.5kg purk. Kahekomponentne aine mida kantakse betoon p6randale, et t6usev niiskus ei kahjustaks pindmisi materiale. (keldrid, mitte piisavalt kuivanud betoonpinnad jne)

Hind kokku 100 eur
56 87 06 kaheksa 7
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
küsss
külaline

Re: M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas küsss »

millise kliendi juurest nn üle jäi. kas palgast läks kliendi ostetud tavaar maha kahh mis nn üle jäi. tavaliselt klient arvab ju , et kõik , mis ostetu läks iluste maha. pärast küll imestab, et miks niiskus tuppa ronib ja plaadid maha viskab, aga noh ta on ju loll ja ei tea asjast midagi. kas on nii. ma siin natuke fantaseerin. on ju nii :D
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

vahest jääb üle, midagi pole teha, kas peaks prügikasti viskama. idioodid
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas cartman »

Suurte mahtude juures pole see mingi kogus. Jääb rohkemgi yle. Kisajatele rahustuseks ytlen, et ahned töödejuhatajad on n6us ylejääke odavalt loovutma. Omal aga plaanid muutusid ja seega äkki kellegil vaja, igavesti ju asjad ei seisa.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10901
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 311 korda
On tänatud: 383 korda

Re: M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas Urmas »

küsss kirjutas:millise kliendi juurest nn üle jäi. kas palgast läks kliendi ostetud tavaar maha kahh mis nn üle jäi. tavaliselt klient arvab ju , et kõik , mis ostetu läks iluste maha. pärast küll imestab, et miks niiskus tuppa ronib ja plaadid maha viskab, aga noh ta on ju loll ja ei tea asjast midagi...
Igaüks mõtleb vastavalt oma rikutuse tasemele ja see mõtlemine on sul ikka väga rikutud! :)
küsss kirjutas:... kas on nii. ma siin natuke fantaseerin. on ju nii :D
Ei ole nii! Fantaseeri omaette! Ei ole nii! :)
alaareng
külaline

Re: M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas alaareng »

küsss kirjutas:millise kliendi juurest nn üle jäi. kas palgast läks kliendi ostetud tavaar maha kahh mis nn üle jäi. tavaliselt klient arvab ju , et kõik , mis ostetu läks iluste maha. pärast küll imestab, et miks niiskus tuppa ronib ja plaadid maha viskab, aga noh ta on ju loll ja ei tea asjast midagi. kas on nii. ma siin natuke fantaseerin. on ju nii :D
Mis kirjapilt??? Vaadake mis juhtub kui liialt bensiini nuusutada! Tubli neandertallane!

Vabandused teema risustamisega! Lihtsalt ajab mõni kord keema!
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: M: Ardex EP2000 18kg+4kg aurut6ke

Lugemata postitus Postitas cartman »

No las see aastal6pu huumor siin olla. Ongi vähe omapärasem myygiteema. Äkki tuleb kasuks myygile:D
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Vasta