Miks just aiamaja uks?

mina ise
külaline

Miks just aiamaja uks?

Lugemata postitus Postitas mina ise »

Tervist ehitajatele!Küsimus siis järgmine:vaja majale välisust,puidust.Poes on just selline uks müüa,mis mulle meeldib ja ka sobiks aga seal on kirjas,et see uks on aiamaja uks,et pole soovitav paigaldada kohta,kus sise-välisõhu temp.vahe on suurem kui 10 kraadi.Uks ise on soojustatud,tihendid on ümber ukse,lukk on kah korralik ees.Mis küll juhtub kui ma panen majale sellise ukse?Mis juhtub uksega kui temp. vahe on suurem kui 10 kraadi?Vaevalt,et ta eest ära kukub?
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Ära ta kindlasti ei kuku, kui korralikult tehtud, pigem võib külmaks jääda. Kuid endal selline kogemus, et pisikesele soojakule suures angaaris sai paigaldatud tavaline valge sileuks. See et ta külm on seda oli ette teada, kuid hullem oli see, et kuna ühelpool oli soe ja teiselpool külm, siis uks tõmbas kaardu. Võibolla juhtub selle aiamaja uksega sama jama.
mina ise
külaline

Lugemata postitus Postitas mina ise »

Seda ka,et uks on üleni männipuidust ja vajab viimistlemist värvi või lakiga.
Kui tõenäoline see on,et uks läheb kõveraks?See valge sileuks on ju enam-vähem papist uks,äkki sellepärast tõmbas kõveraks?
mina ise
külaline

Lugemata postitus Postitas mina ise »

Asi nüüd selge,uurisin tootjalt järgi ja vastus on selline,et suuremal temp.erinevusel võib see uks kõverduda,ei pruugi seda juhtuda aga võib juhtuda.Lihtsalt see garantii puudubgi.Võib teema sellega lukku panna.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

mina ise kirjutas:Asi nüüd selge,uurisin tootjalt järgi ja vastus on selline,et suuremal temp.erinevusel võib see uks kõverduda,ei pruugi seda juhtuda aga võib juhtuda.Lihtsalt see garantii puudubgi.Võib teema sellega lukku panna.
äkki võiks teema avatuks jätta, kuna võib pakkuda huvi ka teistele külastajatele?
mina ise
külaline

Lugemata postitus Postitas mina ise »

Jep,võib ikka,äkki kellelgi kogemusi siin,siis hea arutleda. :lol:
rokipeer
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Veebr 2007, 14:19
Asukoht: west coast
On tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas rokipeer »

Pole ju mõtet panna odavat ust, mis igal sügisel kevadel paneb kukalt
kratsima et kust ma nüüd hööveldan et kinni ei käi korralikult.
Tuttav pani ka mõni aasta tagasi majale aaiamajaukse ja nüüd kirub.
Parem ikka natuke rulli juurde panna ja korralik välisuks tellida.
mina
külaline

Lugemata postitus Postitas mina »

mis seal ikka nii kaardu tõmbab? selle ukse sees on ~4cm peno ja kummalgil pool vineerileht. lisaks väljaspool õhuke voodrilaud.
srock
külaline

Re: Miks just aiamaja uks?

Lugemata postitus Postitas srock »

Pole hullu midagi,sai paigaldatud maamajale.Talvel natuke jonnis ülemine nurk(käis õrnalt vastu),samas olen paigaldanud mõningaid überfiiber välisuksi(puidust),temperatuuri kõikumistel hakkasid needki jonnima (kuskilt vastu käima).Teada on ju see ,et puit ikka mängib.Täna käisin ühe tuttava juures,ostis 3 aastat tagasi ehitatud maja ja kuuri ukseks oli see valge papp uks.Lugu siuke,et oli banaaniks tõmmanud ja täna kukkus ültse eest ära :D seega läeb sinna nüüd aiamaja uks.
Vasta