pahtel Sheetrock

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
Spuuki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 18 Apr 2008, 12:56

pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas Spuuki »

Oskab keegi öelda, et kas pahtel Sheetrock sobib niiskesse ruumi? Saadaval neid 3-e sorti, must, sinine ja roheline. Purgilt ega ka kasutusjuhendilt ei õnnestunud niiskuskindlust välja lugeda...
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Ei kõlba!
Vetonit vh on väga sobilik!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
trumm
külaline

Re: pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas trumm »

aga kui jahu ja veega tolmu sees mässata ei taha, siis sadolini valmispahtel maxi aqua on ka väga sobilik. kulub teda siiski ühes ruumis nii vähe, et mina ei viitsinud ise kokku segama hakata, vaid ostsin valmispahtli.
TUVI
külaline

Re: pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas TUVI »

Mina soovitaks Vivacolori "w", mulle see kuidagi istub paremini.
erki87
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Okt 2007, 14:47

Re: pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas erki87 »

olen ise kah seda korra kasutanud, päris hea pahtel on ;)
Külaline
külaline

Re: pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Spuuki kirjutas:Oskab keegi öelda, et kas pahtel Sheetrock sobib niiskesse ruumi? Saadaval neid 3-e sorti, must, sinine ja roheline. Purgilt ega ka kasutusjuhendilt ei õnnestunud niiskuskindlust välja lugeda...
:scratch: mis erinevused neil siis on, peale värvide? Olen ka pruuni kaanega näinud.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10922
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 312 korda
On tänatud: 383 korda

Re: pahtel Sheetrock

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: :scratch: mis erinevused neil siis on, peale värvide? Olen ka pruuni kaanega näinud.
Oh, ei piirdu see pahlitootja ainult meil müüdava nelja erinevat tooni ämbri kaanega. Neid on seal teisi värve veel palju ja kõigile iseloomustused-kasutusotstarbed juures:
http://www.usg.com/interiors/joint-compounds.html
http://www.usg.com/interiors/textures-p ... lants.html
Vasta