Otsin puidust ukse tegijat

Siia foorumisse postitage ainult tööpakkumised!
Foorumi reeglid
NB! Tööpakkumise korral lisage ka asukoht! Kui teema algataja ei soovi enam tööpakkumisi, siis oleks soovitav seda ka oma teemas teada anda, et Administraator saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma tööpakkumise teemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
sipsikuke
külaline

Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas sipsikuke »

Tere,
Otsin inimest, kes teeks ise puidust uksi!
Soov koos lengidega uks (mängumajale) ja 2 poolega koos lengidega uks talumajale. Sellised uksed mida tööstused pakuvad on kas ülimalt kallid ja samuti liiga turvauksed selliseks kasutuseks nagu mul tarvis või ei ole ka mõõtusid ja pakuvad eritellimusel samuti midagi ülimalt kallist.

Ootan foorumis pakkumisi!
Liina
Külaline
külaline

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas Külaline »

sipsikuke kirjutas:Tere,
Otsin inimest, kes teeks ise puidust uksi!
Soov koos lengidega uks (mängumajale) ja 2 poolega koos lengidega uks talumajale. Sellised uksed mida tööstused pakuvad on kas ülimalt kallid ja samuti liiga turvauksed selliseks kasutuseks nagu mul tarvis või ei ole ka mõõtusid ja pakuvad eritellimusel samuti midagi ülimalt kallist.

Ootan foorumis pakkumisi!
Liina
Eritellimus ongi kallis...
papi
külaline

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas papi »

sipsikuke kirjutas:Sellised uksed mida tööstused pakuvad on kas ülimalt kallid ja samuti liiga turvauksed selliseks kasutuseks nagu mul tarvis või ei ole ka mõõtusid ja pakuvad eritellimusel samuti midagi ülimalt kallist.
Kui suur hind on kahe poolega välisukse kohta "ülimalt kallis"? Milline tööstus on selle hinna pakkunud?
sipsikuke
külaline

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas sipsikuke »

Hetkel olen küsinud paarist firmast, kes asjaga tegelevad ja olen saanud pakkumisi 800-1000 eur. Need on turvauksed. Meil aga lihtne maamaja ja vaja uut ust ette, et tuul sisse ei puhuks:) Midagi lihtsat! Ja midagi eriti lihtsat mängumajale!
Loomulikult on eritellimused kallid, tean seda, seepärast uuringi siit, et kas on inimest kes ise selliseid asju kodustes tingimustes teevad ja palju väiksemate rahade eest. Mitte ei võta näiteks raha tööle ja materjalile lisaks aparaatide töötundide pealt. Muud ei midagi.
Kindlasti on selliseid toredaid kuldsete kätega inimesi, kes rõõmuga seda teevad ja loomulikult ka raha teeniksid.
NB! Ma ei soovi kedagi pahandada või ärritada oma sooviga!
Võibolla teeb keegi sellist tööd või on kellelgi tuttav või tuttava tuttav! Nii nagu ikka asjad käivad:)
Jään ootama!
tisler.
külaline

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas tisler. »

kui võimalik saadad mõõdud ja vähe täpsema kirjelduse soovitud uste kohta jooseptiilen@hot.ee 55589745
erki80
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Sept 2011, 22:22

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas erki80 »

Tere.Saaksite saata uste mõõdud meilile.erki2008@hotmail.com samas võite lisada ka oma konktakti
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas rokikas »

sipsikuke kirjutas:Mitte ei võta näiteks raha tööle ja materjalile lisaks aparaatide töötundide pealt.
Ja kuidas ta siis uued "aparaadid" ostab :scratch: Kui tahad et "naabrimees" sind mõistliku hinnaga aitaks siis lisa ka oma asukoht.
Etnoehitus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Jaan 2011, 15:00

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas Etnoehitus »

Olemas vanu uksekomplekte,eelmise sajandi esimesest poolest.Saatke mõõdud.Hinnanäide:renoveeritud korteri välisuks koos paigaldusega vanalinna läks kliendile maksma 420 EURi.On olemas ka vanu,väikses mõõdus, köögi,vannitoa ja sahvrite uksi. kontakt: Etnoehitus@hot.ee
Arno Ilm
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Mai 2011, 12:49

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas Arno Ilm »

Tere teeme välisuksi.
saatke oma kontakt nr.
Minu meil on arnoilm@hot.ee
Hinnad ei ole kivist.
truthful
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 09 Aug 2010, 18:01

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas truthful »

Tere, võin valmistada uksed ning kindlasti leiaks ka sobiva hinna nii teile kui endale. Kui huvi siis kirjutage ning saatke joonis või pilt mailile millist ust soovite. Minu mail rix432@hot.ee, Tel:5542963

Tervitades Riho
erki80
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Sept 2011, 22:22

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas erki80 »

Tere.Teeme puidust uksi .Hinnad soodsad.Saatke ukse joonised ja mõõdud mailile erki2008@hotmail.com
julgen soovitada
külaline

Re: Otsin puidust ukse tegijat

Lugemata postitus Postitas julgen soovitada »

uksetellijale http://www.muhumoobel.ee/ meistreid ja rõõmuga näen, et vabu töökäsi ja meistreid on nii palju siin lõimes oma oskusi pakkumas
Vasta