bauhof

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Külaline
külaline

bauhof

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mul selline küsimus et mis vahe on bauhofi meistrite kaartil ja bauhofi profiklubi kaartil
remo22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 04 Okt 2011, 20:31
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas remo22 »

profi on äriteeninduses suurte ostudega saada.
Külaline
külaline

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aga kas neil on soodustuse vahe ka
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10933
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 316 korda
On tänatud: 383 korda

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui tõesti soovid midagi kallimat osta, siis mõistlik on projektijuhil nööbist kinni haarata ja hakata talle "keelt kõrva ajama". :)
remo22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 04 Okt 2011, 20:31
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas remo22 »

kaartidel on jah soodustus´te erinevus sees,seda kui palju, ei ole kunagi omal vajadust olnud uurida(kuna tean kõiki suuremaid projektijuhte), aga jah, hea soovitus on ärimüügist hind saada.seal aidatakse siis kindlasti kui ostuhind üle 500 krooni vanas rahas on.
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Urmas kirjutas:Kui tõesti soovid midagi kallimat osta, siis mõistlik on projektijuhil nööbist kinni haarata ja hakata talle "keelt kõrva ajama". :)
milleks? olin ka pikalt bauhofi klient, kuni bauhaus uksed avas ja arvestades hinnavahesid, satun bauhofi ainult siis, kui on midagi väga väikest tarvis ning tee peale ette jääb.
osta kolme kilo eest kaupa ja saad saumikseri 27% odavamalt! andke abi.ee
ändi
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 22 Mär 2011, 19:28
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 2 korda

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas ändi »

pancho villa kirjutas:
Urmas kirjutas:Kui tõesti soovid midagi kallimat osta, siis mõistlik on projektijuhil nööbist kinni haarata ja hakata talle "keelt kõrva ajama". :)
milleks? olin ka pikalt bauhofi klient, kuni bauhaus uksed avas ja arvestades hinnavahesid, satun bauhofi ainult siis, kui on midagi väga väikest tarvis ning tee peale ette jääb.
osta kolme kilo eest kaupa ja saad saumikseri 27% odavamalt! andke abi.ee
Urmas pidas ilmselt seda silmas,et projektimüügist saab 30-40% üsna lihtsalt alla suurema ostu puhul.Ise olen ka sellepärast seal käinud.Kui niisama käia kliendikaardiga lehvitamas siis pole suurt pointi tõesti.
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

sain aru küll, kuid ise ostan pigem rohkem ja odavamaid asju, hinnavahe teiste poodidega on võimas. ahjaa, paar aastat tagasi ostsin laagrist külmkapi, sain tervelt 15% alla projektimüügist. juba koju sõites nägin lõpuks suurem kui elu reklaami poe seinal - täna kliendikaardiga kõik kaubad -20% :D
kunagi oli paari kilo eest krediiti ka vaja (isa tegi läbi minu firma haltuurat ja ei ma ei tahtnud oma raha alla panna). bauhofis oli vaja mingeid komisjoni otsuseid jm jama - lõpuks ostsin ikka kõik oma raha eest ära kuna polnud viitsimist tegeleda. bauhausis kliendikaart tehes anti kohe 2.5k krediidivõimalus, kuigi pole küsinud ega pole vajagi.
remo22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 195
Liitunud: 04 Okt 2011, 20:31
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas remo22 »

see, et vajatakse komisjoni ostuseid on selleks, et kindlustada oma raha. neid buumi aegseid ja praegugi tegelevaid 24 tunni firmasi on palju ja kui neile kõigile lahkelt jagada, siis kujutad seda peavalu ette, et läbi kohtute neid kopikaid tagasi saada. selline lähenemine on tegelikult päris õige. kui peaksin ise olema mingi sellise firma omanik, siis arvatavasti teeks kuidagi sarnaselt, sest kes ikka raha kaotada tahab. kuna sa suur bauhausi fänn oled, siis uuriks, et kuidas sa ehituse ja atähtaegadega toime tuled? laoseisud nii väiksed, et üldist ehitus kauba laovaru nagu polegi. mis enamus ehitusega tegelevatest firmadest käivad teiste kettide poodides? sest on laos kaupa. ise olen 2x tuttavaga seal käinud villa ja vahtplasti ostmas ja kummagil korral ei olnud kaupa piisavalt. vundamendi peno oli 2 pakki ja 100 villa 6pakki. eks igaüks kokkuvõttes teab, kus talle käia meeldib, aga ilma teadmisteta ma ei soovita laimata äri ettevõtte tegevust.
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: bauhof

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

ma ei arva, et isiklike kogemuste jagamine on laimamine, minu arust on bauhof oma hiiglaslike kassajärjekordadega (pidev kogemus lasnamäe omaga) ja kõrgete hindadega minu jaoks kehv pood. ehituse ja tähtaegadega tulen väga hästi toime, ise endale teen ja ise määran, kõik vajalik on siiani alati kohal olnud. see 24h - firmade teema oleks aktuaalne tõesti lühikest aega tegutsenud ja krediidiprobleemidega firma puhul, imo krediidiinfost on kõik vajalik teada saada.

paluks jätta personaalsed solvangu (bauhausi fänn) endale, kaubamärk ei oma minu jaoks mingit tähtsust
Vasta