Tervitus,
On plaanis osa kuurist WCna kasutusele võtta seoses sellega et majani on pikk maa ning sellist ühiskondliku ruumi välisukse läheduses ei asu. Üks betoonrõngastest kogumiskaevudest on kuurist ca 5m kaugusel. Plaanisin kasutada oranzi 110mm väliskanalit kuid seoses sellega et pole seda tööd ennem teinud oleks nõu vaja.
Millisele sügavusele peaks selle panema, et pinnas seda välja ei tõstaks? Külmumine otseselt poleks probleem sest et kasutusel oleks see vaid hooajaliselt.
Kuidas oleks kõige parem ühendus teha betoonrõngaga? Is plaanisin sealt augu läbi puurida nii 1m sügavuselt ning ühenduskoha ümber valada ca 20cm X 20cm betoonist rõngas mis seda paigal hoiaks ning veetihedaks teeks.
Kuigi veetihedust pole nii väga vajalik sest et põhi on ca 3m maapinnast
Välise WC rajamine
veevarustusega seonduvad teemad, samuti WC-d, heitvesi, septikud
-
- külaline
Re: Välise WC rajamine
Lugemata postitus Postitas kaarelt »
Ahjaa ja pinnaseliselt on ca 80cm mulda mille järel on sinine savi. Kuna sealt savist on üsna raske ennast läbi murda siis plaanisingi kanali panna ca 80cm sügavusele
-
- Korralik postitaja
- Postitusi: 221
- Liitunud: 16 Apr 2014, 11:04
- On tänanud: 4 korda
- On tänatud: 13 korda
Re: Välise WC rajamine
Lugemata postitus Postitas antonsi »
no pane 80cm ja pane vahtplast peale ja liivapadi alla, võid 1,5m järgi törtsu betoonjunne ka kõrvale valada ja mingi paksema traadiga üle toru need junnid ühendada, et üles ei tõuseks . Kui vahtplast peal ei peaks muidugi midagi juhtuma.kaarelt kirjutas:Ahjaa ja pinnaseliselt on ca 80cm mulda mille järel on sinine savi. Kuna sealt savist on üsna raske ennast läbi murda siis plaanisingi kanali panna ca 80cm sügavusele
-
- külaline
Mine “Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad”
Hüppa
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring