Haagissuvilast kümblustünn

saunad, santehnika, boilerid jne
erkkovillem
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Mai 2024, 15:53

Haagissuvilast kümblustünn

Lugemata postitus Postitas erkkovillem »

Tere!

Plaanis on osta haagissuvila, suvila pealt varuosadeks teha ja siis raami peale kümblustünn istutada. Kas selline asi on lubatud või ei saa siis sellega nt ülevaatusest läbi? Milliseid teisi probleeme võib veel esineda nt ehituse poole pealt?

Ette tänades!
klem38
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 30 Dets 2008, 18:23
On tänatud: 1 kord

Re: Haagissuvilast kümblustünn

Lugemata postitus Postitas klem38 »

Kui eesmärgiks on nautida ehituse protsessi, siis on mõtet sellega tegeleda, muidu mitte. Lihtsam on osta platvormhaagis ja tünn sinna peale istutada. Suvila põrand ei sobi tünni alla, tuleb teha uus põrand. Ka suvila raam pole kuigi tugev konstrui, ka see tuleb ümber ehitada. Lõpuks läheb kogu selle kaadervärgiga ülevaatusel "huvitavaks" jne jne, seega jõuame loo algusesse tagasi.
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1228
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 35 korda
On tänatud: 54 korda

Re: Haagissuvilast kümblustünn

Lugemata postitus Postitas RaJy »

Ülevaatuse teema on täiesti omaette maailm ja selle jaoks vajad kõvasti närve või sõpru õiges kohas. Ja isegi sellest ei pruugi piisata - olen ise saanud korduva auto pidurivoolikutega (ausõna peale lasi läbi, lubasin kohe ära vahetada. Ostsin uued voolikud, aga vahetamiseni ei jõudnud) ja aasta pärast nendesamade voolikutega teine ülevaataja vaatas ja ei olnud neil viga midagi.
Hiljuti müüsin auto mis minu silmis oli taastamiskõlbmatu - paar päeva peale müüki oli autol kehtiv ülevaatus aastaks ja müügis 5x hinnaga millega mina müüsin
Vasta