vana palgi töötlemine

Palkmajade teema
hannesvee
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Okt 2007, 00:36

vana palgi töötlemine

Lugemata postitus Postitas hannesvee »

Oskab keegi soovitada, millega võiks töödelda ligi sajandi vanuse palkhoone juba halliks tõmbunud palki nii väljast kui seest, et seda kaitsta ja ehk veidi tumedamaks muuta?
Tänuga,
voldemar
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 148
Liitunud: 31 Jaan 2005, 11:21

Lugemata postitus Postitas voldemar »

Tartus on Värvikeskuses Ringteel väga asjatundlikud poisid, kellelt olen alati head nõu saanud vahendite ja kasutuse kohta, arvan , et ka mujal linnades on neil asjatundjad samades poodides.
q12321S
külaline

Lugemata postitus Postitas q12321S »

Mina lasin ma vana sauna kõige tavalisema kasutatud mootoriõliga üle, kui sisse tõmbab siis ilus tumepruun ja puitu kaitseb kah hästi. Õli küsi suvalisest autoremondi töökojast.
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Kas see mootoriõli haisema ei jää? Sissepoole sobib väga hästi naturaalne linaõli ja väljapoole Remmers puidukaitsevahend.
suurpoiss
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2006, 00:11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas suurpoiss »

Tean seda et mootoriõli on tahma täis ja määrib . Sisse soovitan külmpress-linaõli + vaik ja õue naatriumhüpokloriid+ tõrvaõli kas hele või tume kuidas meeldib! võib ka muud tooni.
Koit
külaline

to_suurpoiss

Lugemata postitus Postitas Koit »

Et räägi ligemalt ,miks vanale majale see naatriumhüpokloriit hea on?
Ja teemasse soovitan minagi linaõli ja remmersit.Aga ennem proovi selle vana maja peal,et missugune toon sulle rohkem meeldib,kuna sina pead ju seda tulemust imetlema jääma,mitte meie-soovitajad.
Olari
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 16 Juul 2007, 19:38

Lugemata postitus Postitas Olari »

tegime ühe palkmaja heleda tõrvaõliga üle, mulle tulemus meeldis, lõhn on muidugi maitseküsimus.
Vasta