Ehitan trepp -i
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
Ostsin juurde freesi, millega peaks saama kahe liuga soone tehtud. Sügavus tuleb 20 mm.
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
Originaal-liuguri kelku kasutada ei saa, pole toestust öiget ja kui aretaks, siis ei ulatuks tera prussini öieti. Aretasin siis liugpinna freesimasina külje jaoks, proovisin freesida ka.
- liugur
- d001.JPG (74.15 KiB) Vaadatud 6481 korda
- proov
- d002.JPG (79.9 KiB) Vaadatud 6481 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- märge
- d003.JPG (60.15 KiB) Vaadatud 6479 korda
- aluslaud
- d004.JPG (88.48 KiB) Vaadatud 6479 korda
- liuglaud paikas
- d005.JPG (60.4 KiB) Vaadatud 6479 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- d010.JPG (70.52 KiB) Vaadatud 6447 korda
- d011.JPG (72.54 KiB) Vaadatud 6447 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- esimene süvend, nurk pole veel valmis.
- d012.JPG (67.41 KiB) Vaadatud 6445 korda
- teine süvend juba parem.
- d013.JPG (60.63 KiB) Vaadatud 6445 korda
- ideaalselt klapib.
- d014.JPG (61.41 KiB) Vaadatud 6445 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- PAREMPOOLNE
- e001.JPG (67.45 KiB) Vaadatud 6370 korda
- VASAKPOOLNE
- e002.JPG (62.13 KiB) Vaadatud 6370 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- jooned peal
- e003.JPG (69.28 KiB) Vaadatud 6340 korda
-
Küülaline
- Ehituspenskar

- Postitusi: 6800
- Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
- On tänanud: 134 korda
- On tänatud: 154 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas Küülaline »
Kas sa kavatsed siis mööda joont silma järgi saagima hakata? Ma tõmbaks ikka sellesama joonlaua (mis võiks laiem ja jäigem olla) pitskruvidega plaadi külge kinni ja siis selle toel saeks järjest.overspeed kirjutas:Proovisin jooned tömmata vöttes arvesse ka saeketta laiust 2mm
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
Lasen iga joone körvalt, järgmisel joonel on juba 2mm juurde arvestatud. Sael endal on liug-kelk küljes mida löikamisel toeks kasutan.Küülaline kirjutas:Kas sa kavatsed siis mööda joont silma järgi saagima hakata? Ma tõmbaks ikka sellesama joonlaua (mis võiks laiem ja jäigem olla) pitskruvidega plaadi külge kinni ja siis selle toel saeks järjest.overspeed kirjutas:Proovisin jooned tömmata vöttes arvesse ka saeketta laiust 2mm
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
Selline oli vähemasti plaan ... sae liugur ei ulata 250 mm laskma. Lasin ikkagit vaba käega nagu eelmised astmed ( download/file.php?id=2673 ) keldri trepi jaoks. Alguses tuleb hoolikam olla, et joonele saada, kuid kui ketas juba sees, siis tagumine kiil hoiab kenasti joonel ise.overspeed kirjutas: Lasen iga joone körvalt, järgmisel joonel on juba 2mm juurde arvestatud. Sael endal on liug-kelk küljes mida löikamisel toeks kasutan.
- löikamas
- e004.JPG (70.46 KiB) Vaadatud 6322 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
Laiem ja jäigem rihtlatt on olemas küll, kuid kahte pitskruvi ei oleKüülaline kirjutas: Ma tõmbaks ikka sellesama joonlaua (mis võiks laiem ja jäigem olla) pitskruvidega plaadi külge kinni ja siis selle toel saeks järjest.
-
Külaline
- külaline
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- LÖIGATUD
- e005.JPG (66.72 KiB) Vaadatud 6291 korda
- LIHVITUD
- e006.JPG (75.14 KiB) Vaadatud 6291 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- EELPROOV ASTMETELE
- f001.JPG (63.31 KiB) Vaadatud 6264 korda
- EELPROOV EMAPUUDEGA
- f002.JPG (67.56 KiB) Vaadatud 6264 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- KEERMELATI AUK
- f003.JPG (61.12 KiB) Vaadatud 6263 korda
- KEERMELATID 90 KRAADI
- f004.JPG (67.46 KiB) Vaadatud 6263 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- SEIBI MÄRGE
- f005.JPG (71.12 KiB) Vaadatud 6259 korda
- AUK FREESITUD
- f006.JPG (70.98 KiB) Vaadatud 6259 korda
- SEIB SEES
- f007.JPG (62.33 KiB) Vaadatud 6259 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- LATID PAIKAS
- f008.JPG (59.92 KiB) Vaadatud 6256 korda
- KONTRA POOL 20MM
- f009.JPG (65.02 KiB) Vaadatud 6256 korda
- SEINAPOOLSEL EI ULATU VÄLJA
- f010.JPG (45.64 KiB) Vaadatud 6256 korda
- TEISEL POOL 15MM
- f011.JPG (60.39 KiB) Vaadatud 6256 korda
- KA SEE EI ULATU VÄLJA
- f012.JPG (31.76 KiB) Vaadatud 6256 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- KÖIK VAJALIK OLEMAS
- f013.JPG (73.31 KiB) Vaadatud 6256 korda
-
heints
- Korralik postitaja

- Postitusi: 230
- Liitunud: 11 Sept 2008, 21:45
- Asukoht: Kuressaare 53401861
- On tänanud: 67 korda
- On tänatud: 16 korda
- Kontakt:
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas heints »
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
Seda mulle pakuti ka. Kuid ma ei tahtnud. Ei soovi vineeri, millest mul plaadid on, kihtide vahele pikuti kruve lasta -- vöib löhki ajada. Samas latt ei anna kunagi katki minna, seibi pidamispind on suurem ...heints kirjutas:Kui ma ka omal treppi tegin rääkisid ka vanad tegijad keermelatijuttu aga tegin teisiti, puidukruvid läbi küljepuude iga astme sisse ja tulemusega rahul, tule vaata .
Lihtsalt isiklik kiuks et ei soovinudki kohe kruve küljelt sisse lasta - aga vaatama ma tulen ikka järgmine kord.
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- PAIKAS
- g001.JPG (67.58 KiB) Vaadatud 6229 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- ÜLAL MÄRGIS
- g008.JPG (61.94 KiB) Vaadatud 6228 korda
- ESIMENE ASTE ALT
- g006.JPG (70.52 KiB) Vaadatud 6228 korda
- PISIKE PILU
- g007.JPG (65.71 KiB) Vaadatud 6228 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- ESIMENE ASTE SILMAKÖRGUSELT
- g002.JPG (58.37 KiB) Vaadatud 6227 korda
- ESIMENE ASTE PÖRANDAGA TASAPINNAS
- g003.JPG (54.06 KiB) Vaadatud 6227 korda
- overspeed
- Korralik postitaja

- Postitusi: 163
- Liitunud: 01 Juul 2010, 14:48
- Asukoht: Saaremaa
- On tänanud: 2 korda
- On tänatud: 6 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas overspeed »
- VIIMANE ASTE SILMADEGA
- g004.JPG (56.5 KiB) Vaadatud 6222 korda
- VIIMANE ASTE DETAILSEMALT
- g005.JPG (50.51 KiB) Vaadatud 6222 korda
-
madis64
- Ehituspenskar

- Postitusi: 3774
- Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
- On tänanud: 30 korda
- On tänatud: 96 korda
Re: Ehitan trepp -i
Lugemata postitus Postitas madis64 »
No kui on kiuks, siis on kiuks, kuid eluaeg seda latti seal omada (tolmu kogumas, astme alumise pinna puhastamist takistamas jne)overspeed kirjutas:Seda mulle pakuti ka. Kuid ma ei tahtnud. Ei soovi vineeri, millest mul plaadid on, kihtide vahele pikuti kruve lasta -- vöib löhki ajada. Samas latt ei anna kunagi katki minna, seibi pidamispind on suurem ...heints kirjutas:Kui ma ka omal treppi tegin rääkisid ka vanad tegijad keermelatijuttu aga tegin teisiti, puidukruvid läbi küljepuude iga astme sisse ja tulemusega rahul, tule vaata .
Lihtsalt isiklik kiuks et ei soovinudki kohe kruve küljelt sisse lasta - aga vaatama ma tulen ikka järgmine kord.
Lõhkiajamise koha pealt - kui ikka korralikult avad ette puurid, siis vaevalt nii paksu vineeri sul paari kruviga lõhki ajada õnnestub.
Seibi pealispinna suurusest - tea mis jõud seda treppi laiali küll ajama peaks? Kui selline hirm on, siis natuke montaažiliimi astmetappidesse ja kinni on need "puud" igaveseks (ka tõenäoliselt ilma kruvideta)
Aga muidu on ilus asi küll
- Ehitusfoorum
- ↳ Üldfoorum
- ↳ Ahjud, kaminad, korstnad
- ↳ Aiad, väravad
- ↳ Aknad, uksed
- ↳ Betoon ja betoonitooted
- ↳ Ehitustööriistad
- ↳ Ehitusmaterjalid
- ↳ Elekter, elektriseadmed
- ↳ Energiamärgis ja energiaaudit
- ↳ Fassaadide arutelu
- ↳ Katused, laed
- ↳ Hüdroisolatsioon
- ↳ Kaevud
- ↳ Konstruktsioonid, seinad
- ↳ Küttesüsteemid
- ↳ Palkmajad
- ↳ Projekteerimine, projektid
- ↳ Põrandad
- ↳ Puit ja puidutooted
- ↳ Restaureerimine
- ↳ Seadusandlus
- ↳ Soojustus, isolatsioon
- ↳ Saunad, dussiruumid, vannitoad, sanitaartehnika
- ↳ Siseviimistlus, värvid, plaatimistööd
- ↳ Ventilatsioon
- ↳ Veevarustus, kanalisatsioon, käimlad
- ↳ Vundamendid
- ↳ Naljanurk
- ↳ Arhiiv
- Ärifoorumid
- ↳ Otsin tööd
- ↳ Pakun tööd
- ↳ Ostu-müügifoorum
- ↳ Annan/võtan rendile
- ↳ Hinnapäring